Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáltam, lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáltam, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a párommal, és elment bennem. Elötte menstruáltam, sőt még akkor is volt pici vér amikor együtt voltunk, szóval kb. menses utolsó napja lehetett. Akkor kezdtem el szedni a gátlót, kb. 3-4 szemet vettem be.Elötte 6 hónapig szedtem,csak 1 hónap szünet volt,és újrakezdtem. Nem tudom honnan vette hogy véd már, holott sokszor elmondtam neki hogy az első levelet ki kell várni.

Vasárnap szedtem be az utolsó szem gyógyszert,és hétfőn kellene bevennem a következőt.Még mindig nem jött meg,lehetek terhes? 19/L


2012. máj. 25. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Átlagos terheses kérdés.. ezer ilyen kérdés van naponta, nem igaz nem találod a keresőt!
2012. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a pasid hibája, hanem a tiéd is. Ugyanis ilyen esetben nem megszakítással kellene védekezni egyébként sem, hanem kotonnal.

Lehetett volna annyi esze, hogy nem engeded neki gumi nélkül.

Igen, lehetsz terhes, de jó eséllyel megúszod.

2012. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fog.gátló az első bevett szemtől véd-általában, de benne van a betegtájékoztatóban. Az egy hónap türelmi idő csak a saját nyugalmad érdekében van. Marha kicsi az esély arra, hogy terhes legyél.
2012. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Carlsokolbász ***** válasza:
"Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!"
2012. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kérdés kiírása utáni 10 percben megjött... köszönöm a válaszokat! :) a bunkókat is!
2012. máj. 25. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!