Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab óta ez a 9. hónap,...

Missed ab óta ez a 9. hónap, hogy nem sikerül a baba? Van vagy volt valaki hasonló helyzetben? Mikor lett baba?

Figyelt kérdés
Előre is köszi, ha válaszoltok mert nagyon szomorú vagyok.
2012. máj. 29. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk a 8 hetes vetélés után 6 hónapot kellett várni, és a pihi után a 3. hónapban csak clostival sikerült, tehát 9 hónapra jött össze gyógyszerrel. De őt is elvesztettük a 22. héten:(((

Úgyhogy most megint pihenő állásban vagyunk, de júliustól letelik a 6 hónap és újra belevágunk, nem adjuk fel!!!!!!

Hődet nem szoktad mérni? Abból kiderül van -e egyáltalán peteérésed

2012. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj de sajnálom, hogy ez történt veled. Sok erőt és kitartást neked. Szerintem nekem is a peteéréssel van gond, mert hosszúak a ciklusaim. A doki kért 3.napi hormont és kiderül. Neked jobbulást és mielöbbi egészséges terhességet.
2012. máj. 29. 20:08
 3/3 Kitti85 ***** válasza:
Szia! Sajnálom ami Veled történt. Mi a 12hetes ultrahangnál tudtuk meg,hogy a pici nem él,kb. 9hetes lehetett. Spontán megindult a vetélés,de műtéttel fejezték be. A 3 hónap után próbálkoztunk,1 év kellett. Ugyan úgy februárban fogant az immár 7 hós fiam! Úgy látszik ennyi idő kellett testileg. Na meg lelkileg is a nagy akarás ekkora csendesült. Szedtem egy homeopátiás bogyót is,nem tudom használt e és ittam cickafark és palástfű teát is. Tudom,hogy nem könnyű,de nekem amikor sikerült volt az első olyan hónap mikor nem görcsöltem rá és úgy voltam vele lesz ami lesz. Kívánom minél előbb sikerüljön!!
2012. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!