Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Batoritsatok legyszi! Ugye...

Batoritsatok legyszi! Ugye lehetseges, hogy babas vagyok?

Figyelt kérdés

27-en vasarnap kellett volna megjonnie, elotte van hogy tobb mint egy hettel mar szokott fajni a hasam meg feszul a mellem, de most nem volt semmi. Csak tegnap ota fajdogal parszor kb 10-20 percekre a hasam.


Tudom, hogy nem szabad piszkalni, de nagyon kivancsi voltam, tegnap reggel megvizsgaltam es kozeptajt volt a mehnyak es picit nyitva. Gondoltam ebbol mensi lesz, feltettem egy tampont. De nem volt rajta csak egy icipici csik barna mikor kivettem, azota nem is tettem masikat, viszont este (mert ugy tudom, normalisan este kell a mehnyak-mehszaj helyzetet vizsgalni) megneztem megint es tokre fent volt, alig ertem el.

Egyeb tuneteim csak hogy nyugtalanul alszom, nem esik jol a kedvenc hasonfekvos pozban sem aludnom, egesz ejszaka forgolodtam tegnapelott es tegnap este is.

Tesztet 24-en csutortokon csinaltam, 3 nappal nemvart elott, negativ lett, de lehet hogy korai volt?!

Szerintetek lehetek babas? Ugy szeretnem! Kozuletek volt valaki igy?

Ujabb tesztet majd csak hetvegen akarok csinalni, addigis mit szoltok?



2012. máj. 30. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:

A méhszájadat ha lehet saját magad ne vizsgáld, ez csak jótanács.

Amúgy ne éld még bele magad, de simán lehetsz terhes!! A nemvárt előtt 3 nappal túl korai volt a teszt.

2012. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, nem szoktam es nem is fogom piszkalni magam, de nagyon nagyon kivancsi voltam. Koszonom a valaszodat! Nagyon szeretnem hogy igazad legyen! De igyekszem nem beleelni magam , igerem :)
2012. máj. 30. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Vasárnapra vártad akkor ma szerda van csinálj egy tesztet, mutatnia kellene legalább egy nagyon halvány csíkot ha terhes vagy.
2012. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok ugymond egy tesztet "elpocsekolni", szeretnem ha a valos eredmenyt mutatna egybol, ezert inkabb varok, ha hetvegeig nem jon meg csak akkor akarok csinalni. Addig legalabb van remeny :)
2012. máj. 30. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól van , te tudod.:) Hát szorítok hogy pozitív legyen!:)
2012. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek...3 nappal mensi előtt elpocsékoltál egy tesztet, de ma amikor már elvileg ki is mutatná, nem csinálsz..:)) csak a teszt után fog kiderülni hogy van e baba.
2012. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem várj mensi után legalább egy hetet! Én mensi napján teszteltem pozit, meg előtte is 2 nappal, rá egy hétre megjött. Na megfogadtam, hogy legalább 1 hetet várok legközelebb, mert a pozitív teszt sem jelent semmit, ha az a kis sejt nem fog tudni megmaradni.
2012. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Hat sajnos tegnap megjott. De uj honap, uj esely!

Amugy az elso tesztet azert csinaltam mert mar eleg ido telt el amiota eloszor egyutt voltunk es kivancsi voltam hogy abbol lett e baba. De mivel az negativ lett, mar a masikat ami a csomagban volt, mar tenyleg csak okosan akartam elhasznalni.:)

Igy most megmarad a kovetkezo nem vart utanra, hatha szukseg lesz ra:)

Megegyszer koszi mindenkinek! :)

2012. máj. 31. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!