Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után, nem várt...

Peteérés után, nem várt vérzés előtt 9 nappal Ti mennétek szoliba?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 5. DPO-n. Június 8-ra nem várom.

Ha sikerült a baba, akkor elvileg nemsokára kezdődik a beágyazódás....



2012. máj. 30. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Soha.
2012. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem mennék soha!
2012. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én sem mennék szoliba!
2012. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem kapok használható infókat. Én azokra gondoltam, akik szoktak azért járni néha.

Én sem megyek 100-szor egy évben... csak tavasszal szoktam max egy kis bérlet venni(60 perc)

2012. máj. 30. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat!

Én sosem voltam,és nem is megyek,és ha babát várnék,akkor minden káros külső hatástól védeném!

Ne értsetek félre,nem azt mondom,hogy nem mennék napra,de pl. nem feküdnék ki napozni! A szoli meg ártalmasabb!

Szerintem ez olyan,mintha nem gyújtok rá,de füstös helyen vagyok! Így már remélem hasznosabb az info! Szóval én ha tarvezném a babát már nem mennék,mert ki tudja,lehet egy spontán peteérés mensi után,és lehet mire jön az ovu ideje,addigra már beágyazódási folyamatnál jársz! :)

De ez egyéni vélemény,neked kell eldöntened! :)

2012. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat! Tervezném a babát... Hát december óta tervezzük is! :)

Szerintem várd meg megjön-e,és ha igen,akkor mensi után ovuig menj! Bár lehet egy cseppet sem ártalmas a babának,mivel nem járok,így nem tudom,nem néztem utána!

2012. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kisvuk!

Csak arra gondoltam, hogy 10 éve is mentek szaunába meg egyéb "húzós" helyekre és mégsem lett semmi baja a babának. Ezért tettem fel a kérdést... kíváncsi voltam más mit gondol erről.

Köszi!

2012. máj. 30. 19:50
 8/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Manapság mindent túlparáznak ha terhességről van szó. :-)

Valójában senki nem tudja megmondani, mit okoz a szoli, vagy a napozás. Bár ennyire korán szerintem semmit. :-) A sugarakat a bőröd nyeli el, nem jutnak el a belső szervekig, viszont lehet hogy a D vitamin szintedet megdobja, és az jót tesz a peteérésnek. :-)

2012. máj. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval, ennyire nem kell vigyáznod magadra. Ráérsz majd akkor, ha már várandós vagy.


Én az első próbálkozós hónapban nem ittam kávét, alkoholt, nem csináltam semmi megerőltetőt, no szolárium, no szauna és teljesen rá voltam parázva mindenre. Aztán pár hónap után már alábbhagyott az óvatosságom is, nem láttam értelmét. Ha úgy veszed, akkor ennyi erővel akkor ne sétálj az utcán, mert a kipufogógázokat és egyéb méreganyagokat belélegzed....


Szóval mindent lehet, csak mértékkel. Persze nyilván a teherbeesés után változni fognak a dolgok...


Sok sikert

(6 hónapos próbálkozó)

2012. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Dejó,hogy ezt írjátok!

Én is így tudom... amíg nincs 4 hetes addig nem várt neki "semmi". Forrás: Czeizel Professzor:)

2012. máj. 31. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!