Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki 19. -ére nem...

Babci kérdése:

Van olyan aki 19. -ére nem várja? Valami tünet, észrevétel így előtte 5 nappal? Pl: pecsételő vérzés, fáradékonyság ;) )

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen , én nem várom, és remélem nem is jön :) pecsételő barnázásom volt vagy 4 napig, most inkább krémes fehér. Egyéb tünetem nincs :)
2012. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem is krémes fehér folyás :) Meg iszonyat fáradt vagyok ,de ez lehet az időtől is. Írj majd mi lett!!!!!És addig is ha van valami!Drukkolok!
2012. ápr. 15. 21:26
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok és majd írj. Mintha kicsit többször járnék pisilni még, de ez még nem annyira feltűnő mert rengeteg vizet iszok. És van hogy reggel alig tudok felkelni meg, olyan fáradtnak érzem én is magam, vagyis lehet inkább lustának :d igaz eddig ezt nem tulajdonítottam tünetnek, mert gondoltam az idő befolyásolt, de akkor mégis lehet. Szorítok :):)
2012. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én sem várom 19-ére... hasgörcs alkalmanként, pozitív ovuteszt reggel, illetve mellbimbó-fájdalom (még szoptatok, így ez is lehet tünet) ja és fáradt is vagyok, de ez könnyen lehet, hogy csak a 14 hónapos lányom fogzása és az át nem aludt éjszakák hosszú sora miatt van.


és egyszerre van krémes és tojásfehérjés nyákom...

2012. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Na úgy látom a folyás mindegyikünknél ugyan olyan :))

Nekem reggel wc-zés közben nagyon begörcsölt a hasam,azt hittem megjött de még a papíron sem volt semmi.Remélem ez így is marad :))

Viszont a mellem nyilall,és ez elég kellemetlen,és picit ijesztő.:O

2012. ápr. 16. 10:34
 6/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én sem várom 19-re.

Nálam eddig semmi, tegnapig nagy szárazság volt, de mára lett kis krémes folyásom. Amúgy semmi :(

2012. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Akkor megy a drukk Neked is ! :)

Nekem kicsit görcsölget , majd ki derül mi lesz belőle !

Mar nem akarok rá görcsölni :)

2012. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én 18-ra nem várom,de én nem bírtam várni és ma délután csináltam tesztet és pozitiv lett :) kedves kérdező én is görcsölgetek már péntek otta ezért is csináltam tesztet,ma pl. óránként mentem a wc-re mert azt hittem megjött,de nem.Szerintem nálad is pici baba van :)
2012. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, gratulálok, bárcsak nekem is pozi lenne, de én még nem merek tesztelni :)
2012. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Gratulálok,örülök,hogy össze jött,vigyázz nagyon magatokra!!

Remélem én is,hogy baba lesz,de már nem görcsölök rá,így egyszerűbb ha csalódnék :) én még nem merek tesztelni,várok ,h meg jön-e ,mert kicsit félek a csalódástól :) Nekem most nem görcsöl,inkább olyan feszítő,mindjárt megjön érzésem van.Hát lassan kiderül,remélem lesz ok az örömre!! ;)

2012. ápr. 16. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!