Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az enyhen rozsaszines folyas...

Az enyhen rozsaszines folyas mensi elojele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aha
2009. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem mindig. van kinek beágazodást jelez, van aki terhes és közbe van ilyen. tesztet csináltál?

32

2009. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem csinaltam tesztet. Elvileg tegnap kellett volna megjonnie, kitapogattam es a mehszajam elegge lent van es mintha nyitva is van valamennyire, marha az a res feleseg amit az ujammal ereztem az volt. Utoljara junius 8an voltam a baratommal, ovszerrel vedekeztunk. Akkor ez most
2009. jún. 30. 19:56
 4/13 A kérdező kommentje:
mensi lesz?
2009. jún. 30. 19:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerinted?Nem,hanem gyerek!Nem vagy semmi.
2009. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De most tenyleg komolyan kerdem, mert az utobbi idoben igy is eleg ossze vissza jon meg, es folyton meg vagyok ijedve, Volt, hog ket hetnel tobbet kesett, el is mentem orvoshoz, nem latott semmit, pedig csinalt huvely ultrahangot, hazamentem erre megjott, szoval nagyon nem tudom, hogy mi van velem mostanaban, azert kerdeztem..:( Legyszi legyszi vegyetek komolyan..nem vagyok mar kislany, tobb mitn 2 eve elek nemi eletet, de ilyen nagy osszevisszasag meg sosem volt. Amugy meg csak neha van ilyen rozsaszin, pl akkor mikor kitapogatom a mehszajam.
2009. jún. 30. 21:12
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó válaszoló vok.

Ha ennyire rendszertelen a mensid,márpedig az akkor keress fel egy nődokit aki kivizsgál mert nekem is ilyen volt és nem is gondoltam volna de cisztám volt.Nem ilyeszgetni akarlak de mindennek van oka.

2009. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szintén uccsó vok.

Fogamzásgátlót nem szedsz.Azt is szoktak a dokik ajánlani egy pár hónapig hogy helyre hozza a mensit.És szerintem ne tapogasd a méhszájadat mert ferőzést vihetsz fel és ezt komolyan mondom.Tudom nehéz megállni mert én is csináltam de nem szerencsés.

Üdv. 20 hetes km.

2009. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ugye akkor nem vagyok terhes vagy ilyesmi? Lehet, hogy elmegyek, csak elobb jarjanak le a vizsgaim. Gyogyszert viszont nem szivesen szednek...egyreszt mivel nagyon feledekeny vagyok es tutira elfelejtenem neha idoben bevenni, masreszt pedig a parom sem nagyon rajong az otletert. Nincs valami termeszetes megoldas? Vagy elobb doki kene lasson es utana...Ha cisztaja van az embernek az faj? Marmint milyen erzes, mert nekem pl neha par masodpercig benyilal a bal oldali petefeszkem, de ugy h szinte megmoccani sem birok, aztan el is mulik egybol. amugy meg koszi :)
2009. jún. 30. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint nem hiszem hogy terhes lennél.Én mikor terhes lettem amikorra nem vártam 3 nap késéssel volt vérezgetés ami du.-ra elmúlt.Na onnan tudtam hogy baba van a dologban meg volt más tünetem is.A gyógyszert elég ha pár hónapig szeded ha az orvos ajánlja és van emlékeztető a telón és ha beállítod jelezni fog neked és nem felejted el bevenni.Igen mindenképpen menj orvoshoz ezzel a problémával és majd ő tudja mit kell tennie.A ciszta nekem fájt,ha leültem éreztem mintha valami nyomódna valamint a férjemmel az együttlét sem volt jó.De tudod mindenkinél más és más.Még a kolléganőim is hadakoztak hogy a ciszta nem fáj.Dehát had tudjam már én hogy fáj,nem ők érzik.Sőt még utánna is fájt amikor kifakadt magától.MÉg a dokim föl is vett táppénzre ez miatt.Most ne ilyedj meg!Inkább menj orvoshoz és ha ne adja az isten van valami jobb elejét venni a dolognak.

Uccsó voltam:-)))

2009. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!