Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus közepén fehér vagy...

Ciklus közepén fehér vagy színtelen folyás mire utal? Gyereket szeretnénk.

Figyelt kérdés
Menszi után kb 2 héttel jelentkezett, 30-32 naposak a ciklusaim. Ilyenkor érdemes együtt lenni, vagy inkább utána? Hány napig kell tartania a fehér folyásnak? Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 31. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A fehér folyásnak nincsen köze ehhez. Az áttetsző, nyúlós folyás jelzi a tüszőrepedést, akkor érdemes legintenzívebben szeretkezni.
2012. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt azért nem mondanám hogy nincs köze hozzá!Nekem életemben nem volt tojásfehérjeszerű nyákom mégis van peteérésem!

Mindenkinél más a folyás ami jelzi a peteérést!

Neked lehet hogy pont ez!

Nekem mensi után nincs folyásom vagy csak kevés majd peteéréskor és után sűrű krémes lesz és sok és nekem kitart mensi előttig majd átvált vízszerűre és megjön!

Legyetek együtt amikor jól esik!

2012. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!