Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbeesés...

Kriszti8888 kérdése:

Mennyi az esélye a teherbeesésnek a ciklus utolsó napján? +Védekezés nélkül minden másnap? Fáj a mellem másfél hete. Sikerülhetett?

Figyelt kérdés

#hányinger #fáradékonyság #mellfájdalom #Fehér krémszerű folyás
2012. máj. 15. 13:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam,hogy már van egy 3 és fél éves kislányom,ő is mensi után 2 napra lett és az egyszer nem védekeztünk. De tavaly sajna lett egy elhalt terhességem ott is egyszer nem védekeztünk,eszembe sem jutott volna hogy terhes leszek de az lettem.
2012. máj. 15. 13:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, sikerülhetett. Mennyi van még mensiig?
2012. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy,hogy ilyen könnyen megy! Mikor tesztelsz?
2012. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
24-Re várom. Addig nem tesztelek, félek csalodok.Az aggaszt, hogy az 1. Terhessegem korán eszleltem.. Jan 25 mensi, 30. -An elmult, 2. -An sex 14. En mar hanytam minden nap. rá 12 Napra. De az egyertelmu volt. A 2. Nal ami elbalt semmit Nem eszleltem 1-szer kapott el a hanyinger de eszembe sem jutott, bovy az lehet. Érdekes.... :-) Nagyon orunek neki, ha babas lennék. Ti mit Tennetek a helyembe?
2012. máj. 15. 20:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben kivárnám azt a 24-ét! :) Aztán ha semmi,akkor 25-én reggeli elsőből tesztelnék! Akkor már biztos kimutatja,ha az első már 12 nap után jelzett,hogy ott van! :) De ez én vagyok,bár ezen a téren én nagyon türelmes vagyok,december óta próbálkozunk,és csak az első hónapban teszteltem,azóta mindig kivárom a mensi napot,és gondolom magamban,majd holnap,és még akkor du.,vagy másnap reggelre megjön! Ne izgulj,minden terhesség más,lehet ennél semmi extra rosszulléted nem lesz! :)
2012. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Mindenképp megvárom.Csak nagyon izgulok.Szerintem sikerült.Nem szokott lenni fehér folyásom de az is van lassan 2 hete.
2012. máj. 16. 10:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehagytam,2hete fáj a mellem,hányingerem van,olyan fáradtság jön rám napközbe,hogy majd leesek a székről,folyik a könnyem,na és ez a folyás.+hátdalom.2 hete kb,volt menses érzetem is.Nem tudom,ebből gondolom,hogy bébi lehet a dologban.Már nagyon várom a 24-25.-ét.:-)
2012. máj. 17. 08:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát legyen igazad! Szorítok! :)
2012. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csináltam egy 25-ös tesztet,még van 5 napom Mensiig. A teszt Negativ.Szerinted reménykedjek még??? 24re nem várom.
2012. máj. 19. 10:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha még van 5 napod a mensiig, akkor kicsit korai volt tesztelni (szerintem). Én mindenképp várnék 24.-ig, de te tudod... Majd ha akkor is negatív lesz, elkezdhetsz aggódni, bár ne így legyen :)
2012. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!