Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gravidától lehet hányingerem?

Gravidától lehet hányingerem?

Figyelt kérdés
Két napja kezdtem el szedni,de émelyegtem és hányingerem lett tőle.Másnak is volt ilyen a gravidától?
2012. máj. 31. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt.Viszont ha eszel előtte akkor nem lesz,gondolom könnyebben feloldódik.

17hkm

2012. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én nem szedem se a Gravidád sem az Elevitet de itt a terhesség kategóriában olvastam hogy van akinek az egyiktől van akinek a másiktól lett hányingere!Válts át az Elevitre ha ettől nem vagy jól!


A másik ok a terhesség!Ha közeledik a nem várt napja lehet hogy valaKI más az oka a hányingernek!:)

2012. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen ha tejjel veszed be vagy éhgyomorra én kitaccsoltam töle
2012. máj. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia.

A terhesvitaminokban van vas és az arra érzékeny személyeknél okozhat émelygést.

2012. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Hú, de még mennyire, hogy lehet!

A mai napig készenlétben állok, ha beveszem, mert azonnal hányingerem van és futnom kell a mellékhelyiségbe.

Sosem fogom megszokni. :(


Az Elevittől soha semmi bajom nem volt, ezt csak azért szedem, mert jód is van benne, de úgy döntöttem, ha végre elfogy, akkor visszatérek az Elevithez!

2012. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, ha éhgyomorra vettem be, mindig ki is jött. Ha étkezés közben, vagy közvetlen utána veszed be, akkor nem lesz gond.
2012. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

bizony :)


minden más jó volt, csak a gravida nem. váltottam egy másikra terhesség elején. majd a végén, mikor elmúltak a rosszullétek, mindig evés után, bevettem a maradék gravidát. szülés utánra is félrerakhatod.

2012. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én még akkor is kihánytam, ha az ebéd után vettem be (pedig csak reggel és este hánytam normál esetben), úgyhogy én abbahagytam és helyette váltottam Hipp Natalra, ami folyadék és nem tabletta. Kicsit ananász íze van vaskilinccsel, de még mindig jobb, mint azokat a méretes tablettákat benyelni. Nekem jóváhagyta a doki a döntésem, kérdezd meg, esetleg válthasz-e.
2012. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

sajnos én is a gravida áldozata vagyok

17 hetes vagyok azóta szedem,vagyis szedtem,

mert mikor bevettem reggeli után 10 perc múlva visszaköszönt.

akkor ebéd után próbálkoztam szintén visszajött.

vacsora után már nem..

úgyhogy én lefekvés előtt veszem be, akkor nincs hányás tőle...


érdekes hogy sok kismamának ennyi gondot okoz ez a vitamin vajon miért???

2012. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én terhesség előtt 8 hónapig szedtem,semmi bajom nem volt,mikor terhes lettem egész a 20. hétig jó volt és akkor kezdtem el hányni tőle,abba is hagytam gyorsan.
2012. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!