Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Gravidától hányingerem van,...

A Gravidától hányingerem van, milyen terhesvitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ezen kívül a Magne B6-ból mennyi szedtek egy nap? Én 7 hetes kismami vagyok. Az előző babámnál Gravidát szedtem, akkor is hányingerem volt tőle, de nem ennyire, mint most.
2011. okt. 18. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elevit jött be.A 12.hétig mindennap szedtem utána már csak heti 3-4 szemet.A magne b-ből pedig nekem a doki napi 4 szemet javasolt ami ideális.
2011. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szőlő, alma, körte..
2011. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hányingerem volt a Gravidától, ezért kipróbáltam az Elevitet, de sajnos attól is ugyanazt éreztem....
2011. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Femibion!!! 2 nőgyógyász is ezt ajánlotta, azt mondják ez mostanság a legjobb, amivel segíthetek a kisbabánknak :) Nagyon jó, semmi bajom tőle, csak elég drága, de az egészségnél nincs fontosabb, úgyhogy megéri! Sok boldogságot!

10 hetes Kismama :)

2011. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Femibion! mert van benne folsav is meg omega3-is, amúgy én csak a 20. hétig szedtem orvosi javaslatra. Ha sokat keményedik a hasad vagy görcsöl akkor inkább magnerotot szedj 3X2, vagy van a magnosolv ami citromos por és vízben oldva kell meginni az 2x1. Nekem ez vált be, és egészséges bébim lett :)

4 hós baba anyukája

2011. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Ladeevit nevűtől nem volt hányingerem, mivel azon nincs filmbevonat, és én ezektől voltam rosszul (így gravida, elevit, femibion eleve kilőve).

A Ladeevites az zselékapszula.

2011. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csakis Femibion
2011. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan így voltam,mint te és én is a Femibiont ajánlom!Drága ,de legalább nincs hányingered tőle egész nap!

39km

2011. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 20. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!