Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Többször is volt már gombás...

Többször is volt már gombás fertőzésem ha valaki terhes melyik fajta gyógyszert lehet használni ez esetben? Doki írja fel vagy recept nélkül is kapni lehet?

Figyelt kérdés
Még nem tudom hogy van e baba, de olyan gyógyszert nem szeretnék ami miatt meg kell állni a próbálkozással, ha most mégsem vagyok terhes.Mert amiket akkor szedtem a mellett nem szabad volt próbálkozni mert erős szájon át szedhető gyógyszer volt?Akinek volt már ilyen gondja terhesen annak mit írt fel a doki?
2009. jún. 30. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Klion D-100-at ír a doki, de sztem ha már használtál korábban is Canestent, az is jó.
2009. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ilyenkor szájon át nem kell szedni semmit, csak hüvelykúp.És a páromnak.neki is szoktak írni?
2009. jún. 30. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Canesten Combi. vény nélkül kapható. 3 kúp és elmúlik minden. terhesen is használható. csúcsszuper!
2009. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A párod mindkét gyógyszer krémformátumát használhatja. Úgy szokták mondani, hogy pl. Canesten kombiból 1 tubus az övé, a kupi a tiéd. :-)
2009. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!