Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A closti mellé még milyen...

A closti mellé még milyen gyógyszer vált be nektek amit felírtak? Vagy inkább tüszőrepesztő szuri?

Figyelt kérdés
A clostit menses hányadik napjától szedtétek, 2,3,5?? Kinek mikor sikerült,úgyértem,hogy melyik naptól szedtétek ami sikeres volt? A válaszokat előre köszönöm!
2012. máj. 31. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindig a 3. naptól szedtem 5 napig napi 2X1 szemet. Nekem sosem használt. Írtak fel 6 ampulla Merional 75 NE injekciót és ettől lett peteérésem. Kaptam ovitrelle tüszőrepesztőt is. Minden tökéletes volt csak 1 petém érett meg és akkor 30 % esély van a teherbeesésre. És sajnos pont nem estünk bele a 30 %-ba :(

Múlthéten kezdtem a 2. injekciós hónapot.

2012. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon sajnálom! Bele tudok érezni a helyzetedbe! Mióta nem jön össze?
2012. máj. 31. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:

2 éve próbálkozunk. Az első éveben is rengeteg gyógyszert szedtem. Amúgy pco-m van/volt. Másfél évig szedtem a merckformint is. nem használt. Aztán 1 éve váltottam dokit. Minden hónapban stimulált closty-val. Sikertelenül. Szeptemberben csinált 1 hsg-t. utána gonal f 300-at kaptam. így sem jött össze. Decemberben volt egy laparoszkópos drilling műtétem. Közbe soron kívül kaptunk időpontot a Kaáliba és most oda járunk fél éve. De azért már előrelépés is volt! Múlt ciklusba tudtak peteérést "csinálni". Sajnos nem jött össze, de legalább tudjuk, hogy melyik gyógyszer a jó!

Nektek mióta nem sikerül???

2012. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azta.... Mennyi mindenem átmentél vagy mentetek!! Hát nekünk az első gyerkőc kb 4 hónap alatt jött össze,a második kb 7 hónap alatt,aztán a harmadik nem szeretne jönni már három éve!! Nem kaptam idáig rá gyógyszert de a dokim szerint eljött az ideje a clostinak! Volt egy terhességem,2012 januárban 9 hetesen elvetéltem,valószínű,hogy azoktól a gyógyszerektől ami egy másik doki írt fel nekem a nemlétező hugyhólyaggyulladásomra,holott ő állapította meg a terhességet! Az orvosomhoz mikor visszamentem el volt ájulva,hogy olyat szedek amit nem is szabadna! Szóval három éve egy vetélésem volt! Meg előző hónapban nem volt peteérésem,de most meg kettő petém is megérett és mégsem jött össze,pont ma jött meg a mensesem!! Hová valósi vagy?
2012. máj. 31. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Győriek vagyunk.

A mostani injekcióm mellé mégkell szednem prednisolon-richter nevű gyógyszert is. ez egy szetroid. De azt olvastam róla, hogy ez is segíti a peteérést, és gyulladáscsökkentő is egyben.

Hát téged sem irigyellek, de legalább van 2 gyerkőc!!!

Nekünk első lenne.

És te merre fele laksz?

2012. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pest megyében Tahitótfaluban! A dunakanyar részén található! :-)
2012. jún. 4. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!