Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A helyzetem a következő:...

A helyzetem a következő: Tegnap este halvány pozitív volt az ovutesztem, de azért összebújtunk! Van esély? Többi lent!

Figyelt kérdés
Legközelebb holnap este tudunk találkozni, viszont a hőm ma esett le 36,5-ről 36,3-ra! Ez a peteérést jelezheti, az tuti! De akkor jókor vagyunk együtt? Aki profi ebben a témában, írja le legyen kedves, hogy van-e esély a babára?
2012. jún. 1. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy profi vagyok, de már egy jó ideje méregetem magam.

Onnantól kezdve, hogy az ovuteszted pozitívat mutat, van kb 24-36-48 órátok. Tehát bőven benne van az időben.

Nekem is volt, hogy az ovutesztem néha gyengén néha pedig erősen mutatott pozitívat...ez nagyon függ attól, mikor méred meg.

Sok sikert!

2012. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. jún. 1. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ma esett le a hőd, akkor holnap hajnalban kell az ovulációdnak lenni. Ha holnap reggel a hőd magasabb, tehát megemelkedett, akkor azt jelzi, hogy megvolt az ovulációd. Ma este lenne jó összebújni és a tegnap esti összebujásotok jól volt időzítve.

A következő alkalmat se hagyjátok ki!!!!


Nagy esélyetek van!!!!! Hajrá :) Holnap este kapd el a párodat :)

2012. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
: ) Úgy lesz, köszi!
2012. jún. 1. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy ovuteszt halvány+? Akkor számít +nak, ha ugyanolyan erős, vagy erősebb a teszt csík, mint a kontroll csík!
2012. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igazad van, és köszönöm is, mert megnyugtattál. A halvány pozit ezek szerint annak vettem, hogy még nem erős a csík. Elvesztem volna nélküled a tesztek birodalmában. Köszi mégegyszer. Nem vagyok elkésve! Hurrá!
2012. jún. 1. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, Kedves Kérdező! Örülök, ha segíthettem! Mielőbbi babavárást kívánok! :)
2012. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!