Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medilab tesztel teszteltem...

Medilab tesztel teszteltem egy halványat ma vagyok a ciklusom 26. napján ugye hihetek neki?

Figyelt kérdés

Nem kell nagyon megvakulni h lehessen látni a 2. csíkot de nincsen olyan erős mint a control csík. Mult honapban volt egy spontán vetélésem nagyon kicsi terhesség volt a doki mondta lehet próbálkozni mert kiürült rendesen.

Jah és 11-kor csináltam nem reggeliből

Létezik h máris sikerült?


2009. júl. 1. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen, miért ne?! jó ez a teszt, nekem is ez mutatta ki és elég korán!!

gratulálok neked :)

1 éves kisfiú anyuja és 21 hetes terhes :)

2009. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a halvány + is + :) nekem is halvány volt, és pár nap múlva szép, erős 2 csíkos tesztem lett :)

ja, és én sem a reggeliből csináltam egyiket sem!

viszont ha most volt egy vetélésed, akkor a teszt után, ami már igazi + lesz, menj el dokihoz!

2009. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Annyira jo lenne de semmi mást nem veszek észre magamon nem duzzadtak a melleim semmi ez nem baj attól még lehetek babás ugye? Na és most mikorra számoljam a mensit ami remélem nem jön a mult havim 72 napra jöt meg a vetélés miatt.
2009. júl. 1. 11:51
 4/13 A kérdező kommentje:

3 hét mulva megyek dokihoz mert akkora vagyok visszahívva kontrollra. akkor már jo esetben is 7 hetes körül leszek többet fog látni

remélem nem lesz későn. valami praktika vetélés ellen?

2009. júl. 1. 11:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Természetesen a vetélés miatti vérzés első napjától számold a ciklust.
2009. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
onnan számolom az juni 6
2009. júl. 1. 11:53
 7/13 A kérdező kommentje:
mikor csináljam meg a következő tesztet h biztos erős legyen? hétfő körül már az lesz?
2009. júl. 1. 11:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Vetélés ellen nem tudok semmi különlegeset,csak azt hogy vigyázz magadra,táplálkozz egészségesen,ne idegeskedj...

A vetélések általában valami rendellenesség miatt következnek be,a szervezet szelektál.Remélem most sikerült és várhatod a kisbabádat!

2009. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy erősebb lesz a csík,hiszen minden nap több HCG termelődik a szervezetben.
2009. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

június 6-tól számold a terhesség idejét! ez egy 28 napos ciklussal számolva 3-4 hetes terhesség.

vetélés ellen tud adni a doki kúpot, vagy vitamint is.

és sok-sok pihenés az elején!


2. voltam

2009. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!