Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írnátok pár bíztató, pozitív...

Írnátok pár bíztató, pozitív gondolatot?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk.

24-től 28-ig voltam fogamzóképes.

27-én volt ovum.Bár pont ezt a napot hagytuk ki,de 2 naponta szexeltünk.

Elvileg 10-e körül "nem" kellene megjönnie.

Eddig nem görcsöltem,de most h közeledik az idő,igy aggódom,hogy mi van ha megjön?Nagyon nem szeretném :(



2012. jún. 2. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár én nem tudom, hogy mikor voltam fogamzóképes, viszont amikor teherbe estem akkor abban a hónapban 2 naponta voltunk együtt a párommal, így akár sikerülhet.

Viszont (tudom könnyű mondani) próbáld meg elterelni a gondolataidat, nem jó ha ezen rágódsz még 8 napig. Mióta próbálkoztok már?

Sok sikert drukkolok nektek!

2012. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is akkora nem kell megjönnie. 3 napja fáj a hasam alja , picit hányingerem is van egy néhány szagtól . remélem nem kell hónapokig görcsörlön a témán. ne aggódj mi is pont az ovu napot hagytuk ki de elött valo napokon együtt voltunk és azutáni napokon is. kiderül
2012. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja 6 dik hónap egy művi ciklus utáni első hónap
2012. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!