Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaálisok milyen vizsgálatok...

Kaálisok milyen vizsgálatok kellenek a lombikhoz?

Figyelt kérdés

A férjemmel van a gond,ezért ICSI lesz.Úgy szeretnénk menni, hogy már megvan minden vizsgálatunk.

Előre is köszönöm!!!


2012. jún. 3. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is erre készülünk. Még az első konzi előtt vagyunk. Én úgy vagyok vele, hogy megvárom mit mond a doki, mi mindent kell megcsináltatni. Ha hívod a kaálit, a recepciós ott is elmondja. Persze, lehet, hogy attól több vizsgálatra lesz szükség (ahogy olvasom), de szerintem majd a doki elmond mindent. Egyébként, ha fórumokat is olvasgatsz, akkor ajánlják a vércsoport vizsgálatot, aids, hepatititisz szűrést, EKG, kaáliban mondták: ciklus 3. napi vérvétel, rákszűrés, spermavizsgálat (de azt talán ott is kell majd csinálni), petevezeték átjárhatósági (én ezzel megvárom a doki véleményét, mert ahogy tudom lombikhoz szinte felesleges, esetleg a méh állapotáról kapnak még így képet, ami szükséges lehet) és kenetvizsgálatot csináltunk még a nődokimmal. A kaáli recepciósa elmondja, a többiről meg fórumokon tájékozódhatsz, vagy meddőségi klinikák honlapján esetleg. Én személy szerint várok a konziig, bár tény és való, hogy jó lenne, ha minél több eredménnyel tudna menni az ember, de a doki tud majd pontosat mondani.
2012. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!