Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt volt pár csepp...

Tegnapelőtt volt pár csepp barnázásom. Keddre nem várom. A napokban napközben, többször émelygek, hányingerem van. Szerintetek lehetek babás?

Figyelt kérdés
Pár napja kávét se tudok inni, mert megkóstolom, és rögtön kikívánkozik. Sőt, szamócát se tudok enni pár napja, pedig nagyon szeretem. Egyre többet vagyok rosszul napközben. Szerintetek?
2012. jún. 3. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első jelek egyike volt hogy nem tudtam kávét inni, pedig előtte nagy kávés voltam, napi kettő minimum. Már 18. hetes vagyok de most is csak nagyon ritkán iszok.fura dolog ez.
2012. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez tűnt fel leghamarabb. Gratulálok a babához :-)
2012. jún. 3. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a kávéval,olyan fura íze van.Sőt virslit főztem reggelire,és olyan fura szaga volt,alig bírtam megenni.A család simán megette.Én csütörtökre nem várom.Lehet holnap tesztelek.
2012. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teszteltél? :-)
2012. jún. 6. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.Ma teszteltem.Negatív.Egyenlőre várok.Cickafarkteát ittam,lehet bezavart.Ha nem jön meg,hétvégén tesztelek.
2012. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!