Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki esetleg érezte a beágyazód...

Aki esetleg érezte a beágyazódást milyen érzés volt számára? (hasfájás, felfázás jellegű, mindjárt megjön) vagy milyen?

Figyelt kérdés
mert nekem kb 4-5napja volt egy barna pötty a bugyin és tegnap előtt olyan érzés mintha felfáztam volna,fájta a hasam alja de max egy órát!szerintetek lehet baba?(nagyon rendszertelen a ciklusom ezért nem teszteltem még(és korán sem akarok tesztelni)
2012. jún. 3. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én has szurkálást éreztem a nem várt menszesz napja előtt pár nappal! Majd pár csepp barnázás!

Akkor még nem tudtam,hogy akkor ágyazódott be!

Olyan érzésem volt,mint akinek meg akar jönni!

Remélem tudtam segíteni!

Remélem babás vagy!:-)

2012. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindjárt megjön érzésem volt, de a beágyazódástól kezdve minden áldott nap. És barna pöttyök is voltak. Én nem is hittem a babában. DE azt hozzáteszem, hogy sárgatest elégtelenségem volt, és Utrogestant kellett végül szednem. De a baba most itt nyüzsög körülöttem, és már 3 éves.

Szóval alapból nem kell ezeket érezned, csak elmeséltem, hogy nálam így alakult.

2012. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!