Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Lehetséges hogy terhes vagyok? A barátommal lefeküdtem. Most elöször volt. Közösülés nem volt, de a himvesszöjével izgatott. Lehteséges akkor hogy terhes vagyok, mert a menstruáciom késik! Mit tegyek, vegyek terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Felmerül bennem a kérdés, hogy van-e még egyáltalán biológiaóra az iskolákban? Ha nem megy hüvelybe a sperma,nem lehet megtermékenyülni, hacsak nem vagy Szűz Mária! A csiklóról/combról/hasról stb..nem úszik fel a méhedbe. Ha nem kerül be,lehetetlen! Ezért nem kéne szexelni a sok kislánynak/kisfiúnak,mert nem vagytok tisztában a fizikai oldallal sem, nemhogy a lelkiekkel! Tanuld meg a biológiai oldalát és azután kefélj!
2009. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát elég kevés az esélye annak,hogy terhes vagy,ha nem történt közösülés!Az elő nedvek ritkán okoznak terhességet és az sem biztos,hogy beléd kerültek a nedvei!Lehet a menszid csak az idegesség miatt késik!
2009. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy???Eleve leírtad,hogy nem közösültetek akkor most mitől tartasz?Nagyon sok esetben még akkor sem jön létre sajnos a terhesség amikor közösülnek és babát szeretnének!Olvasgass a netten és nézz utána a dolgoknak,hogy fel legyél mindenre készülve!Tapasztalatlan vagy még!
2009. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem:) köszönöm szépen a válaszokat:) amugy nem vagyok már annyira kislány:) azért köszönöm megnyugodtam valamennyire:)
2009. júl. 1. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
az nem lefekvés ha be sem dugta. max petting. terhes nem vagy nyugi.
2009. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jézusom!Én is fiatal vagyok még és amikor ilyen kérdéseket olvasok felmerül bennem a kérdés,hogy csak nekem vannak olyan szüleim akikkel el lehetett beszélgetni ezekről a dolgokról????
2009. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó!Ez a vélemény aranyos volt.
2009. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves fiatal! lehet hogy te emgtudod beszélni veleük, de én sajnos nem tudok fel menni hozzájuk az égeb hogy megkérdezzem! szüleim meghaltak egy autobalesetben! tehát igen vannak akik ezt nem tudják szülövel megbeszélni!
2009. júl. 2. 14:40
 9/9 anonim ***** válasza:

"fiatal"

Sajnálom a szüleidet.

A lényeget olvashattad a válaszokban.Vegyél egy tesztet (ki tudja mi is történt valójában?! ),fogd kézen a barátodat és mélyedjetek el a biológiában elméleti síkon,mire ez sikerül talán egymást is megismeritek és lelkileg is készen álltok az együttlétre.

2009. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!