Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány, de határozott pozitív...

Halvány, de határozott pozitív teszt a mensi előtt három nappal? .

Figyelt kérdés
...aztán másnapra enyhe rózsaszínes vécépapír és hasfájás. hőm magasan van még mindig. nem lesz baba?
2012. jún. 4. 11:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
HCG tesztről beszélek,10-es érzékenységű. minden egyéb terhességi tünetem is van. gyártósoron dolgozom,állás,járkálás,emelgetés feszített tempóban.nem mehetek táppénzre,próbaidős vagyok,nem terveztem a babát,csak későbbre,de most már aggódom érte.
2012. jún. 4. 12:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen tüneteid vannak?Én is 7.-re nem várom.
2012. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Meddig tart a próbaidő? Mert szerintem babát vársz! Menj orvoshoz, lehet kell egy kis progeszteron pótlás.

És csinálj még egy tesztet!

2012. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ma újra teszteltem,kicsit erősebb a babás csíkom,de a hasi fájdalmaim is erősödtek. az egyéb tüneteim: állati melegem van,pedig fázós vagyok,szédülés,szorulás,gyakori pisilés,álland szomjúság,erős hányinger reggeltől délutánig,felfokozott hangulatingadozás,erős gyengeségérzés...szóval,mint a mensi előtt,csak valahogy sokkal erősebb és másabb minden. a próbaidőm még két hónap,nemég kezdtem,és előtte sehol nem voltam bejelentve évekig,ezért létszükséglet dolgoznom egy darabig,mert még táppénzre se vagyok jogosult.-( légyszi,szurkoljatok nekünk!
2012. jún. 5. 08:38
 15/15 anonim ***** válasza:
Én szurkolok nektek! És vigyázz magatokra, de szerintem dokihoz elmehetsz, ha van még vérezgetésed!
2012. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!