Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos! Télleg pozitív lehet?...

Sos! Télleg pozitív lehet? Beültetés után vagyok 10 nappal.

Figyelt kérdés

Lombik beültetés után vagyok a 10-ik napon.Most csináltam egy Clearblue digitális terhességi tesztet és pozitiv lett,azt irja ki hogy 1-2 hétbe lehetek.Csináltam egy kazettásat is,az nagyon halvány lett de látszik :)))

Ovitrellt kaptam a leszívás elött a 12 ciklusnapomon.De ugye nem azt mutatja ki?Pénteken megyek vérvételre.Istenem ennyi év után..elhihetem???Köszönöm!


2012. ápr. 1. 07:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon korai, egy kicsit örülj csak :) Gratula is csak halk lesz. Azért szerda körül ismételd meg, addigra jó pár nap eltelik és biztosabb lesz.
2012. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem azért ne örülj nagyon, nehogy csalódj. A szülésig még rengeteg dolognak jól kell működnie. Azért sem érdemes korán tesztelgetni, mert attól mert most +, egy pár nap múlva simán megjöhet.
2012. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
en is halkan gratulalok, nagyon vigyazz magtokra, pihenj sokat az elkovetkezendo par hetben, aztan par nap mulva tesztelj, es ird meg mi lett.
2012. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszönöm.igen tudom ,probálom nem beleélni magam.már 5 éve várunk rá.
2012. ápr. 1. 07:47
 5/20 A kérdező kommentje:
a hüvelyem pár napja nagyon "szük" lett,nehezebb az utrot is felhelyezni,ez mitöl lehet?
2012. ápr. 1. 07:49
 6/20 anonim ***** válasza:
Halkan én is gratulálok! De biztosat a vérvétel fog mutatni!
2012. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

te írtál pár napja, hoyg tesztelhetsz-e?


Szerintem ha egy teszt kimutatta hogy hcg van a szervezetedbe akkor most tuti hogy terhes vagy. Vagy is beágyazódtak. De valaki írta hogy azért vigyázz magadra ez még korai terhesség, akármi is lehet, ahogy más emberekkel is.

2012. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi.nem én még nem akartam eddig tesztelni.
2012. ápr. 1. 08:26
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia! Olyan csodálatos ezt olvasni, hogy ennyi éve vártok rá és lett egy pozi teszted!

Mi is várunk a babára, de mi még csak 4 hónapja, de nekem már ez is hosszú idő, és kicsit türelmetlen vagyok, de próbálom magam elfoglalni, remélem hamarosan jön nálunk is :)

Írd meg mindenképp, hogy ha újból tesztelsz, vagy a vérvételeredményt, nagyon kiváncsi vagyok rá, és szurkolok!!!!!

A biztonság kedvéért vigyázz most magadra, mert ha már van pozi teszted, ráadásul kettő, akkor biztos, hogy megtörtént a beágyazódás, de ilyenkor még bármi lehet sajnos, ezért ne is éld nagyon bele magad. De én nagyon drukkolok Neked, kívánom, hogy sikerüljön és legyél boldog kismama! :))))

Halkan gratulálok és bízz benne, hogy minden rendben lesz és erősödni fog a csíkocskád :)

2012. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
jaj hát nagyon szépen köszönöm a kedves szavaidat.én is szurkolok neked de még ne aggodj négy honap az nagyon kevés,1évig ne aggodj,de remélem addig nem kell várnotok.Mindenképpen irok majd.
2012. ápr. 1. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!