Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Angliaban mi a protokoll ha 1...

Angliaban mi a protokoll ha 1 ev alatt nem sikerul a baba?

Figyelt kérdés

Gp-hez forduljak? Itt is ervenyes az 1 ev?

Aki esetleg vegigcsinalta leirna milyen vizsgalatokon vett reszt es mennyi ido alatt kapott idopontot?


2012. jún. 4. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. nem GPhez kell menni, hanem female doctorhoz, kérsz időpontot, elmondod, hogy 1 éve nem jön a baba, és el fog küldni a szükséges vizsgálatokra. Először vérvétel, amiből kiderül, hogy ha pl cukorbetegség, vagy hormonzavar, ha hormonzavar, akkor endokrinológus, szinte ugyan az a folyamat, mint otthon. Ha nálad nem találnak problémát, akkor kivizsgálják a párod spermáit is, ha semmit sem találnak, akkor azt mondják, hogy próbálkozzatok még, ha megint 6 hónapig nem sikerül, akkor lehet beszélni lombikról és társairól. Bár annak ellenére, hogy ha nem találnak semmit hibát, lehetséges, hogy akkor is ír valamilyen gyógyszert, ami segítheti a teherbeesést, ezt nem tudom.
2012. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Hiába írod ám ki kétszer a kérdést...
2012. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De a GP-hez kell menni,en 10 honap utan mentem el,azt mondtam,hogy 1 eve probalkozunk,ugysem tudja leellenorizni:-)aztan a GP elkuldott vervetelre,kettore,a ciklus mas-mas idejeben.Utana vissza a GPhez az eredmenyekert,mivel en hormonalisan renben voltam,beutalt egy alaposabb vizsgalatra a korhazba,de pont aznap mikor interneten valasztottam volna idopontot pozitivat teszteltem:-)Ugyhogy innentol nem tudom tovabb. Mindenkepp GPhez menj,ahogy minden massal,tole kell elindulni,O tud tovabbkuldeni.Remelem minden rendben lesz,kitartast!
2012. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, nem mind a ket kerdest ide tettem fel, de attettek ebbe a kategoriaba.Holnap kerek idopontot gp-hez.
2012. jún. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!