Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódás? 30-31...

Loreleine27 kérdése:

Lehetett beágyazódás? 30-31 naposak a ciklusaim. Május 8. -án jött meg a mensesem átlag 5 napi tartott.

Figyelt kérdés
15.16.napon észleltem tompa alhasi görcsöket és azóta is majdnem minden nap igy vagyok,néha a petefészkem is szurkál.4nap múlva(nem)kellene megjönni.tegnap pisilés végeztével wc papiron barnás nyálkás pöttyöt vettem észre.Ez lehetett beágyazódás vagy a menses közelettét jelezte?mert az előtt nem volt ilyen.

2012. jún. 4. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha soha előtte nem barnáztál, akkor lehetett a beágyazódás miatt is. De tudod ez nem 100%. Majd ha nem jön meg és tesztelsz, akkor biztosabb képet kapsz.
2012. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem Baba lesz.
2012. jún. 4. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem egyszer baba volt meg egy csomószor nem.50-50 az esély!drukk neked!majd azért írd meg az eredményt!
2012. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben
2012. jún. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!