Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babagyártásban vagyunk/voltunk...

Babagyártásban vagyunk/voltunk barátommal viszont elhagyott, merthogy annyira ideegsitő meg idiota vayok mostanában, teljesen magam alatt vagyok, most mit tegyek? Annyira szeretem volna ha lesz egy babánk

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most gyáván elfutott, eszedbe se jusson utána sírni.

Azt viszont jól vésd be a fejedbe hogy egyetlen gyermek sem tart össze két embert, és gyerekkel soha nem lehet férfit sem megfogni,sem megtartani.

Ne aggódj, eljön majd az a férfi aki igazán a tenyerén fog hordozni és eljön a kisbabának is az ideje, elkapkodni viszont nem szabad. Én 27 évesen szültem az első fiamat, 32 évesen a másodikat.

2009. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt mar a levegoben a szakitas? Lehet, hogy a baba is pont emiatt nem fogant meg. Hidd el, az IGAZI-val ossze fog jonni!
2009. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak teljesen igaza van. Ne sírj utána. Majd eljön az a férfi aki boldoggá tesz és akinek gyermeket szülhetsz. Nem is olyan soká.
2009. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lehettetek babaprojekten, ha így faképnél hagyott. Nem csak te nyilvánítottad ki, hogy most babaprojektezünk? Ha egy férfi gyereket akar egy nőtől, nem hagyja el, csak úgy, még ha idegesítő is. Bocsáss meg, hogy ezt mondom, de az az érzésem, hogy illúzióba ringattad magad. És mindenképpen keress magadnak egy normális férfit. MIóta voltatok együtt?
2009. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te szegény... Ne bánd, hogy nem jött össze. Majd egy normálisabb pasival, akinek fontos vagy te is és a baba is, össze fog jönni! Kitartás!!!!!!
2009. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha így elment, vissza is fog jönni. Csak ki van akadva.
2009. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4éve
2009. júl. 2. 14:33
 8/9 kíváncsicska ***** válasza:
Nem lehet hogy csak azon járt az agyad hogy gyereket akarsz,és ez lett a központi téma?Mert a pasik ettől ki tudnak akadni.Meg ha esetleg te is egy kicsit túlzásba estél akkor pláne.Nem tudtok leülni megbeszélni ezt az egészet?
2012. jan. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2012. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!