Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak nekem okoz kellemetlen...

Csak nekem okoz kellemetlen mellékhatásokat a barátcserje?

Figyelt kérdés

Nekem fáj tőle a gyomrom, híztam tőle és a cicijeim is fájnak és meg vannak nagyobbodva.


4 éve szedtem már de akkor csak egy ciklust mert az első hónapban terhes lettem.Most sajnos nem sikerült az első hónapban.Szedem tovább de nem tudom meddig fogom így bírni ha ilyen mellékhatásai vannak.Pedig nagyon bíztam benne most is.


2012. jún. 4. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyúan fájt a mellem tőle, azt hittem megbolondulok! Emiatt hagytam abba, pedig nagyon sokan dícsérik, hogy segít babaügyben, nem nem volt időm megvárni a hatást...mit szedtél, mastodynont? vagy kapszulát?
2012. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Zafír kapszulát szedek.Még nem adom fel, beszedem azt ami van még (kb 1 havi adag).

Este amikor leveszem a melltartót akkor fáj a cicim de kegyetlenül.Most vagyok ciklus végén.

2012. jún. 5. 08:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fogok venni, mert annyira el vagyok keseredve, hogy nem jön a baba, hogy bármit beszedek. A ciklus első napjától kell szedni? A neten a Vitexet láttam, remélem az is jó.
2012. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 edina1984 válasza:

Szia En is baba miatt kezdtem el szedni, noss nekem csak annyi tortent miota szedem hogy hiztam 3kilot es igazabol ez engem nem zavar, ami zavaro hogy fel vagyok puffadva de nem ugy ahogyan nehany etel utan hanem ez csak siman puffadas, mint egy 6 honapos terhes.Hat nem tudom hogy pontossan a kapszula okozza e, de azota van.A ciklusom kozepen vagyok.Meg volt hasszurkalasom is es eloszor azt hittuk hogy baba de gondoltam az meg ilyenkor korai lenne.Tenyleg az elso honapban terhes lettel?

en is szeretnem ezt erzni.Sok sikert...

2012. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!