Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen "mellékhatásokat"...

Milyen "mellékhatásokat" tapaszaltatok a barátcserje kapszula szedése alatt?

Figyelt kérdés

Főleg azok válaszár várom, akiknek az addig normál ciklusát borította fel (mert hallottam ilyet), hogy az pontosan mit takar? Később jött meg, hamarabb vagy egyáltalán nem? Esetleg addig volt peteérés , utána nem...!?

Az is érdeklne, hogy akiknek negativ tapasztalata volt vele, mennyit szedtek naponta?

Én 1 hete szedem 3-asával, de semmi bajom szerencsere. Azt még ugye nem tudhatom, hogy milyen hatással lesz az eddig normális ciklusomra, de sztem nem lesz baj. Ha lesz is , úgy gondoltam, hogy nem hagyom abba, mert biztos csak idő kell a szervezetemnek míg hozzászokik.

Annyi jót hallottam róla. Egy kis szenvedest megér, ha siker a vége.


2010. jún. 27. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem borult fel a ciklusom tőle, csak a PMS tüneteket erősítette fel jobban az első 2 hónapban, amíg szedtem a bogyót. Napra pontosan megjött, mint az előtt, nekem nem volt gondom vele.

2010. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen,azt is hallottam, hogy a PMS tüneteit is felerősíti. Nekem az amúgy is erős, ha még ettől is erősebb lesz...na mindegy! Kibírom. :-)
2010. jún. 27. 16:26
 3/19 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem , hogy a baba sikerült-e? vagy nem azért szedted?
2010. jún. 27. 16:27
 4/19 anonim ***** válasza:

Baba miatt szedtem, de még nem sikerült, mert a páromnál van a gond, mint utólag kiderült.


Sok sikert kívánok Neked!

2010. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm és hasonlókat kívánok én is nektek! Megkérdezhetem, hogy mi a probléma a pároddal és hogy derült ki? Esetleg, ha lassuak a kis fickok vagy kevesen vannak, ezen az oldalon találsz olyat, ami esetleg segíthet.


[link]

2010. jún. 27. 18:11
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly májustól próbálkozunk a babával, ezalatt a dokim követte a peteérés-ovulációt és rendben talált nálam mindent. Megpróbálkoztunk decemberben egy Clostilbegyt kúrával is, de sikertelenül.

Ekkor elküldte a páromat is vizsgálatra, ahol kiderült, hogy alacsony a spermaszám 3 millió/ml. Kapott injekciókat, szedte a Fer14-et és 3 hónap múlva már 15 millió/ml lett a szám. Még így is inszeminációt javasoltak az intézetben. De a nődokim azt mondta, hogy szeptemberig próbálkozzunk még, spontán hátha sikerül, ha mégsem akkor inszem lesz.

A barátcserje kapszulát sokan dicsérik, ártani biztosan nem fog, ha szeded.

Sok sikert!

2010. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, köszönöm a linket :)
2010. jún. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Decemberben és januárban szedtem barátcserjét.

Nálam felborította a ciklust. A normális 28 naposból lett 20-21 napos, és peteérésem sincs azóta (ami azelőtt volt)! Én a mensi előtti több napos barnázás miatt szedtem, sajnos...

Július közepén megyek laparoszkópiára.

2010. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Huha! Sajnalom! Sok szerencset kivanok a laparoszkopiahoz.

Ti hany szemet szedtetek naponta a baratcserjebol?

2010. jún. 28. 21:28
 10/19 anonim ***** válasza:

Én csak 1 szemet szedtem naponta, de ezek szerint még az is sok volt.

Köszi a biztatást, minden jót kívánok neked is, és több szerencsét a barátcserjéhez!

2010. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!