Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus első napjaiban teherbee...

Ciklus első napjaiban teherbeesés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valakivel köztetek előfordult már, hogy a ciklus elején, mondjuk a menstruáció 3. vagy 4. napján való szeretkezésből esett teherbe? Ha igen milyen tünetek jelezték? Valamint terhességi teszt mikor mutatta ki? Tudom, hogy ez ritka, de az esély megvan...
2012. jún. 4. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én például menstruáció előtt egy nappal eshettem valószínűleg teherbe!

De hallottam olyat is,hogy akár menszeszkor, akár utána pár nappal is teherbe lehet esni, mivel a peteérést bármi kiválthatja!

Mikor volt a menszeszed?

A beágyazódás kb. 8-12. napra tehető!

Kb. onnantól mutatja ki a teszt!

2012. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Május 11.- én volt a mensim, 12.-én voltunk együtt védekezés nélkül, de másnapra már megszűnt a vérzésem..Igazából rövid a menstruációm...Vagy egy hete teszteltem de negatív lett. Egy doki fórumban azt tanácsolta vegyek még egy tesztet, mert teljesen babás tüneteim vannak. Ami egyébként nem lenne gond. :) De az a baj, hogy erre nem túl sok az esély. Nem tervezzük, úgy vagyunk vele, hogy ha nagyon akar jön, de én kicsit jobban ráparázok a témára..
2012. jún. 4. 22:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja a barátom németbe dolgozik, és így nem sikerült csak a mensikor együtt lenni..ezért alakult így. A cicim nagyon fájt már utána másfél héttel, szédülök amit soha nem szoktam, és görcsölget a hasam..A cicifájdalom is túl korán jelentkezett. Mindig menstruáció előtt szokott.
2012. jún. 4. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyél még tesztet, mert lehet,hogy nem termelődik annyi hormon, amennyit ki tud mutatni a teszt!

Ha jól számolom lassan újra "nem" kellene megjönnie,igaz?

Ha nem jön meg,akkor keresd fel a nőgyógyászod!

Remélem pozitív eredményt kapsz!

2012. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is remélem...És köszi. Most megyek tesztet venni. De van egy olyan érzésem, hogy negatív lesz. :/ 30-32 naposak a ciklusaim.
2012. jún. 5. 08:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is a mensi után fogant közvetlenül, 2 éve májusban. :) megjött 2-án, elmúlt 6-án, 7-én összebújtunk. Csak ebből az 1 alkalomból sikerülhetett, mert a többinél már védekeztünk. :) Szóval van ilyen is, mi sem számítottunk rá, de nagyon örültünk neki! :)Mi lett a teszt eredménye?
2012. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!