Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem kapok levegőt az orromon...

Nem kapok levegőt az orromon mert bromocriptint szedek. De melléhatásán nincs feltüntetve. Más volt igy?

Figyelt kérdés
máskor is szedtem ilyen bogyót,de akkor is ez volt. akkor napi 2 szer felet. most negyedet szedek csak egynap. még csak 1 orája vettem be már elis dugult az orrom más mellékhatás nincs.
2009. júl. 1. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem semmi bajom nem volt tőle, illetve amikor elkezdtem az első szemtől émelyegtem, de utána semmi. Én egész szemet szedtem reggel-este. Azért a biztonság kedvéért hívd fel az orvosodat, de ha egyéb tünet nincs, akkor nem lesz gond. Magas a prolaktin szinted?

2009. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia , en is magas prolaktinra szedtem es nekem is folyton be volt dugulva az orrom , es egesz nap almos voltam tole
2009. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén hasonló tünetem van Norprolac-tól. Nem tudom mit lehetne ellene tenni..szörnyű!
2009. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen magas a prolaktinom. már kiduult csak akkor volt bedugulva mikor aludtam...utólsó irtam privit
2009. júl. 2. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!