Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A petefészekátfúváshoz milyen...

A petefészekátfúváshoz milyen papírok kellenek? Gondolok hormonvizsgálatra, stb. és mennyiért csinálják?

Figyelt kérdés
Szerintem elzáródásom van, mert nem esem teherbe már jóideje...
2012. jún. 5. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem kórházban csináltak tb alapon és nem fizettem érte.

Nem kell hozzá semmilyen más eredmény.

2012. jún. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
NEm hiszem, hogy az átfúvást csak úgy - kérésre - megcsinálják, mert elég komoly vizsgálat, elötte legalább is alaposabb nögyógyászati kivizsgálás kell, meg természetesen töle beutaló a vizsgálatra.
2012. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na ettől most nem lettem okosabb. :))
2012. jún. 5. 07:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Első és sikerült a baba utána?
2012. jún. 5. 07:59
 5/6 anonim ***** válasza:

A személyes irataid kellenek hozzá, és beutaló a nőgyógyásztól - a lborban ingyen megcsinálják a hormonvizsgálatot, de magánúton is megcsináltathatod, úgy elég sokba fog kerülni.

A hormonvizsgálat eredményétől függően küld további vizsgálatokra dokid. A petefészek átfúvás csak akkor jön, ha már mindent kizárt. De ahhoz sem kell más, csak a papírjaid (személyi, lakcímkártya, TAJ)

2012. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok!


Annak a válaszolónak írnám,aki írta "csak úgy nem csinálják meg".


Én arra értettem a nem kell hozzá semmi válaszomat,hogy ezt megelőzően nyilván már kivizsgálják az embert és hónapokig próbálkozik hiába.Tehát hormonokat egyebeket már úgyis megnézik.

Magára a beavatkozásra csak időpontot adott a dokim és a taj kártyámat vittem.20perc volt az egész és engem utána kiengedett.(röntgenes fajta volt)

Nekem nem fájt,de lehet azért mert már szültem.

Kedves kérdező ez most volt még nem tudom sikerült a baba!

Drukkolok neked!!

2012. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!