Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szükségem lenne 3. ciklusna...

Ha szükségem lenne 3. ciklusnapi hormonvizsgálatra és pl. a Mens Mentisben szeretném csináltatni, mindenféleképp szükség van beutalóra (nőgyógyásztól), vagy mehetek anélkül is?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a helyi kórházban csináltatni, mert a múltkor 2 hónapot kellett várnom az eredményre.
2012. máj. 22. 17:36
1 2
 1/19 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Oda nem kell beutaló. De időpontot kell kérni. Bemész, leveszik a vért, kifizeted, délután elküldik e-mailban a leletet (ha adsz emilcímet).

El nem tudom képzelni, mi tart két hónapig az SZTK-nak. :-(

2012. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szia Manka! Köszi a választ! Azt szeretném kérdezni, hogy ha elmondom, hogy én 3. napi vérvételt kérek, akkor ők automatikusan fogják tudni, hogy akkor mit is kell nézni?

Hogy mi tart 2 hónapig? Attól függ, hogy a sor végén vagy elején vagy-e. Ha a végén, akkor jó, mert nem kell sokat várnod. Tudod, összegyűjtenek egy csomó vért és utána bontják fel azt a bizonyos anyagot, amivel a vizsgálatot el tudják végezni. Én 2 hónapot, férjem már csak 2 hetet várt...

2012. máj. 22. 17:54
 3/19 A kérdező kommentje:
Kaptam egyszer valakitől olyan választ, hogy elé ha a menzi első napján telózok, hogy kéne 3. napi vérvétel. remélem, így van, mert én még nem tudom, hogy mikor fog megjönni pontosan, mert változó: 33-35 nap.
2012. máj. 22. 17:56
 4/19 anonim válasza:

Persze, szerintem elég.

Egyszer én is voltam ott, telefonáltam, 1-2 napon belülre kaptam is időpontot!

2012. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi :) és ugye fogják tudni, hogy mit kell nézni? Vagy nekem kéne megmondani?
2012. máj. 22. 19:16
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ott csinálták,időpontot kértem 2 napon belül kaptam,de nem értem miért nem mondta meg a dokid,hogy milyen hormonokat kér????Hívd fel őt mielőtt telefonálsz időpontért!
2012. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából lombikra készülünk, s oda kérnék, de még a konzultáció előtt vagyunk. A recepción mondták, hogy ez is kell. Akkor most hívjam fel a nődokimat?
2012. máj. 22. 19:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Hova jársz??(BMC-Kaáli-Forgács)????
2012. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk teljesen mindegy,hogy hova jársz!

Alapvető,hogy leveszik a 4 alaphormont FSH,LH,E2,Prolaktin.+amit még kér a doki (cukorterhelés,laktóz..)!

Én nem mentem el az első konzultáció előtt ilyesmikre,mert nem tudtam mi kel...majd a doki megmondja!Egyébként tényleg ezek a dolgok hamar kész vannak,de amire ígyis-úgyis várnod kell az AIDS és a Hepetitis B,C ez minimum két hét!Én is szerettem volna minél hamarabb túllenni a vizsgálatokon,de sajna nem megy olyan egyszerűen..!

2012. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves Tündérlány!

Kaáliba fogok járni. Ezután lesz még az első konzi és én is úgy voltam vele, hogy ott majd megmondják, hogy mi kell, s aszerint haladunk. De akkor miért kéri a recepciós a 3. napot amikor én például azt sem tudom, hogy az mit tartalmaz? MAx. a nődoki. Persze, még több mindent is kértek, hogy mit vigyek magammal. De te is tudod, úgy látom. Az jó, ha hamar kész vannak az ereemények, akkor talán az aids meg a hepa vizsgálatot kéne még előtte megcsináltatni? Bár, ha már ott vagyunk és akkor csinálnak minden vizsgálatot. már azt is kivárja az ember. Csak tényleg, szeretnénk ha haladhatnánk. Ezek szerint várjam meg a konzit? Ti tudtatok utána haladni? VIttél vmilyen eredményt magaddal az elsőre?

2012. máj. 22. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!