Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindegy mikor kezdem el...

Mindegy mikor kezdem el szedni a barátcserje kapszulát? Menzesz előtt, után akármelyik napon elkezdhetem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 08:40
1 2 3
 1/26 Mara Acoma ***** válasza:
Ha jól emlékszem a ciklus elején kell kezdeni. De semmit sem használt nekem... Csak sok ezret ráköltöttem. Baba meg sehol.:(
2012. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Akkor lehet még nekem sem kellene elkezdenem szedni. Mi 5 hónapja próbálkozunk, de még semmi. Szerintetek elkezdjem szedni?
2012. jún. 5. 08:45
 3/26 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem, ártani nem árt...
2012. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Mara Acoma ***** válasza:
De árt! Ha már a közelben kering a gólya, csak még jobban elhessegeti. Csak akkor szedd, ha tutira van olyan probléma, amire javasolják. A hatását csak 3 hónap múlva fejti ki. Tehát ha rendszeres a ciklusod, a hormonok rendben vannak akkor ne szedd.
2012. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeres és a hormonok is oké, de akkor mi a fenét szedjek, hogy sikerüljön a baba?? A méhpempő sem vált be, az sem volt két fillér...
2012. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Mara Acoma ***** válasza:
Ha minden oké, akkor a másik vélnek sem árt egy vizsgálat, hogy van e elég kishapsi és jól mozognak e. A gynevac szurira mondják, hogy nagyon jó és hogy meghozza a babót.
2012. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A férjemmel is minden oké! Mi az a szuri??
2012. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Mara Acoma ***** válasza:

Itt a link hozzá:


[link]

2012. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Mara Acoma ***** válasza:

JAAA bocsi ez a másik szuri. A gynevac olcsóbb:)))


mindjárt linkelem, megkeresem!


[link]


itt olvashatsz róla. (8900ft az 5 szuris kúra)

2012. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Köszike. Felíratom és beadatom. A háziorvos is be tudja adni?
2012. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!