Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor célszerű vizsgálni a...

Mikor célszerű vizsgálni a méhszájat? Reggel vagy este?

Figyelt kérdés
olvastam sok helyen, hogy nem szabad matatni, de kiváncsi voltam, és ügyeltem a higiéniára. Holnap kell (nem kell) megjönnie, és ma reggel meglepődtem, mert nem értem el a méhszájat. Folyásom nincs, fáj a mellbimbóm, ha hozzá ér valami, és nekem mensi előtt nem szokott fájni. Tapasztaltatok ilyet? Köszönök minden választ.
2009. júl. 2. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Este jobb nézni vhol azt olvastam,Biztató jelek, de ne éld még bele magad. Szorítok!
2009. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Csak azért merek reménykedni, mert a kisfiamnál is ugyan így éreztem magamat. Hátha....:)

2009. júl. 2. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:
A tüneteid szerint terhes vagy! :)
2009. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:)

Aranyos vagy, remélem tényleg úgy lesz. Ha holnap nem jön meg, akkor tuti, mert mindig napra pontos, soha nem késik. :)

2009. júl. 2. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Lehet, hogy hülye kérdés, de ha tényleg nem éred el a méhszájad, akkor lehet baba is? Mert 6-ra nem várom, de egy hete görcsölök és én sem érem el a méhszájam.Jó lenne, ha baba lenne. azért neked remélem babó lesz!:)
2009. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Én már voltam babás, csak 5 hónaposan elvetéltem. A méhszáj ha fent van az jó, még ha eléred akkor is, a lényeg, hogy magasabban helyezkedjen el a hüvelyben. Ha nem éred el, az szuper! Nekem ami szokatlan, hogy nincs semmilyen folyásom, és a kisfiamnál is ez volt. Amikor babás lettem, szinte "száraz" voltam, holott előtte mindig bő nyálkás vagy testápoló szerű folyásom volt. Bocs, hogy ennyire részletes vagyok. Illetve a mellem mindig fájt mensi előtt, de a mellbimbóm soha. És most ez is egyezik. Remélem mindkettőnknek pozitív lesz a tesztünk. Szorítok! :)

2009. júl. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!