Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell méhszájat vizsgáln...

Hogyan kell méhszájat vizsgálni (fekve)? Lent van, fent van, mi mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre Én is nagyon kíváncsi vagyok.

Milyen mikor fent van és zárt?

Milyen mikor lent van és nyitott?

Köszönjük a válaszokat.

2009. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Itt megnézhetitek, hogy mikor milyen:

[link]

2009. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a ciklus során érdekel a méhszáj, nem a terhesség utolsó szakaszában. :) Ettől függetlenül nagyon tetszik amit a második válaszoló linkelt, jópofa és az egyik ábrasorozat használható is.

Tehát. Kád vagy szék szélére teszed az egyik lábad, majd a középső ujjaddal benyúlsz. Ha az első, azaz a legfelső ujjperceddel éred csak el, akkor fent van. Amikor benyúltál körbe tudod írni az ujjaddal, olyasmi mint egy nagyobb mogyoró. Ha középen van akkor a középső ujjperceddel éred el, ha lent már az alsóval is.

A nyitottság pedig: amikor ott vagy a hegyét megnézed. Ha nem érzed, hogy lenne ott egy rés, akkor zárva, amikor érzed akkor nyitva vagy közepesen nyitva. De nagyon mossatok kezet lányok... én nézem és ma elkezdtem viszketni, pedig nagyon alapos kézmosás után csinálom. Remélem segítettem!

2009. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Bocsi, a kategóriát nem is néztem, hogy hova került a kérdés. :)

2009. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!