Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után hagytatok fel...

Mennyi idő után hagytatok fel az örökös hőmérőzéssel, teszteléssel?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre kevesebb időt töltök azzal, hogy magamat, a jeleket figyeljem. 15 hónapja nem jön a baba.

Már nincs türelmem hőmérőzni és a tesztek sem érdekelnek. Nem tudom, meddig leszek ilyen türelmes, de mostanában nem vagyok olyan nagyon összetörve akkor sem, ha megjön.

Úgy érzem, hogy a tudat alattim súgja, hogy nemsoká megtörténik a csoda és bennünket is kiválaszt egy pici élet.Szerintetek?


2009. júl. 2. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem végig,de 1 évig mindent megtettem,azóta nem foglalkozok vele.
2009. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekünk másfél éve nem jön a baba. Hónapok óta nem mérek. megpróbálok nem foglalkozni semmivel, de sajnos mindig van valami ami más, és így akaratlanul is reménykedem. :(
2009. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ezek szerint én vagyok a legtürelmetlenebb. én azért kezdtem el, hogy tudjam, van-e peteérésem, de amikor rájöttem, hogy csak görcsölök tőle (Úristen, ez mitől lehet? mitől egyenes a görbe, mért esett le, mért nem esett le...:)) azóta abbahagytam, 4 mért hónap után.

nekünk ez lesz a 8. hónap és én is úgy érzem, hogy hamarosan meglátogat minket is a gólya...

2009. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kathrin01 ***** válasza:

Szerintem is a legjobb, ha nem figyelitek a jeleket és csak a természetre bízzátok, akkor nem görcsöl rajta annyit az ember. Sikeres babaprojektet Nektek!

Én nem hőmérőztem, meg semmi, de most úgy néz ki, hogy baba van a dologban.

2009. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad föladni vagy türelmetlenkedni nagybátyám felesége esküvő után 4 évre lett terhes. Azóta két gyönyörű kisfiú anyukája. Szóval kitartás biztos sikerülni fog nektek is!
2009. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem, velem van valami baj, hogy már nem reménykedek minden vélt, vagy valós tünet észlelésekor.

Szeretném a babát még mindig, de nagyon sokat szenvedtem attól, hogy hiába reménykedtem, mindig csalódás ért. Most inkább úgy vagyok, hogy örülök, ha jön, de ha nem, akkor sem dől össze a világ.

2009. júl. 2. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnálom hogy még semmi.Nekünk se jön össze 7.hónapja.A dokim mondta,hogy 1 év után kell aggódni.Szerintem érdemes lenne elmennetek sperma vizsgálatra,mert sógornőméknél ez volt a gond csak,hogy kicsit lassabbak voltak és erre kapott vmi gyógyszert,ha jól emlékszem.Mármint a férje.Nem idegesíteni akarlak,csak ötlet.Azért sok sikert a továbbiakban.:):)
2009. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy kedves ismerősöm 10 évig nem lett terhes mindent ki próbáltak 3 szór volt lombikbébi programon és mikor ma 3. sem jött össze.Elkezdett dolgozni nyaraltak szórakoztak és pár hónapon belül terhes lett.1,5 éves a kislánya.A remény hal meg utoljára.Mindig érhet minket meglepetés.
2009. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi két és fél éve próbálkozunk, volt ezalatt két vetélésem és egy műtétem. Ebben a ciklusban készültem dokihoz, tudtam hogy úgysem sikerül már megint, nem teszteltem, nem volt időre szex bár a hőmet továbbra is mértem. Doki pont félidőben közölte velem, úgy néz ki nem is lesz pé-m menjek vérvételre, párom spermavizsgálatra. Én voltam 21. napi vérvételen, férjem andrológusnál, akartam menni a 3. napi vérvételre, erre nem jött meg! Csináltam tesztet és mikor megjelent a második csík az első gondolatom az volt " a fenébe rossz a teszt!" Azóta van négy pozi tesztem de az első kettőt nem hittem el. Tuti biztos voltam benne, hogy nem jött össze, de úgy tünik most, hogy nem is érdekelt a dolog mégis sikerült! Hát ilyen meglepetést kívánok mindenkinek!
2009. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 12 hónapig mértem minden nap, használtam az ovutesztet, elegem lett belőle, és abbahagytam. Ez az első hónap, h nem csinálok semmit ez ügyben. Nagyon belefáradtam, minden hónapban minden rendben volt, időben szeretgettük egymást, és mégsem jött össze a baba. Nem görcsölök rajta, túl vagyok már mindenen, lesz ami lesz. Én már nem kérdezek semmit sem itt, sokat tanultam ezen az oldalon, kenem vágom a témát, elmehetnék szaktanácsadónak:)Sok sikert mindenkinek, minél hamarabbi babásodást!!!!
2009. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!