Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vagyok ilyen türelmetlen...

Miért vagyok ilyen türelmetlen a teszteléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Péntekre nem várom, de már szívesen tesztelnék holnap, de akkor 3 nappal nemvárt előtt lenne. X-epil-es tesztem van.
2011. máj. 31. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok türelmesebb mint te:)

ha nem bírod, tesztelj, de ha negatív, akkor sem kell elkeseredni, mert az x-epil nem a legérzékenyebb teszt.

2011. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És mégegy kérdés: ha egyik nap negatív lesz a teszt, akkor köv. nap érdemes tesztelni, vagy csak két nap múlva? Szóval emelkedhet annyit a HCG szint?

2011. máj. 31. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
én pl tegnap teszteltem egy negatívat és ha a héten nem jön meg akkor hétfőn is fogok tesztelni mert van olyan hogy nem mutatja ki a teszt elsőre!
2011. jún. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én mensi napján x-epillel teszteltem negatívat, aztán másnap ugyanúgy x-epillel negatívat. Amikor már 13 napja késett, akkor mertem tesztelni, de akkor már pregimax-ot vettem, ami pozitív lett, de nem hittem el, másnap vettem egy clearblue-t, azzal is pozitív lett:))

Úgyhogy én a helyedben várnék:)

Kitartás és Sok Sikert:))

Foglald le magad valamivel:))

2011. jún. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is az voltam!:) Ráadásul nem is álltam meg egynél, kb. 15-öt csináltam!:) Hogy tuti-e!

Egyébként én nagyon korán, mensi előtt 6 nappal már ellőttem egyet. Az időntúli pozi lett, szóval picit ugyan, de már kezdtem reménykedni!

Aztán rá két napra az x-epil már délutáni pisiből időn belüli halvány lett. Meg utána a többi 13 is!:)))


11 hkm

2011. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Hasonló cipőben járok én is. Én is péntekre nem várom. Úgy döntöttem addig nem is veszek tesztet, mert amiket eddig vettem, azokat nem bírtam megállni, hogy ne csináljam meg. Persze, jó duma ez a foglald el magad, de jelen pillanatban az sem megy könnyen.Majd írd meg mikor tesztelsz és hogy pozi lett e! Szorítok neked!
2011. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hadd csatlakozzam már én is lszi, én szombaton leszek a 28. napon, de 31 napos átlagban a ciklusom. Asszem elviszem a prímet azzal, hogy már kedden, a 24. napon teszteltem, persze negatív lett.


Ebben a hónapban annyira biztosan jelezte az ovumat a Gabriel teszt és a hő emelkedése is, hogy ha most nem jól időzítettünk, akkor soha. Azóta is pöccre ugyanott van a hőm.


Van egy kétévesem, őt a 34. napon teszteltem pozitívra, de már a 33.-on irtózatosan fájt a mellem, csak nem voltunk itthon aznap...


Szurkoljuk egymásnak!

2011. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szurkolok nektek! Hát én is ellőttem és sajna negatív lett. Több tesztet nem veszek a héten, esetleg hétfőn, ha addig se jönne meg.
2011. jún. 1. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!