Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy tegnap...

Lehetséges, hogy tegnap reggel a romed vizelet sugaras tesztem erős halvány pozitív lett ma reggel a clearblue-nem a digitális fajta negatív?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 08:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igaz én a Romed-et nem próbáltam, de elég sok rosszat hallottam róla!

Barátnőmnek is pozi volt és mégsem volt baba!

2012. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jo de már előtte való nap is romedet csináltam,de az még negatív volt.
2012. jún. 6. 09:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Csak úgy lehet megnézni,ha csinálsz egy 3. fajtát.

Ha az is pozi, akkor van esély!

Minden teszt tévedhet, még a legjobb is, de a Romed-ről és tényleg több rosszat hallottam.

Ráadásul a vizelet sugarasat elég könnyű eláztatni!

2012. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez is te vagy, igaz? Próbálj meg megnyugodni, és pénteken majd a doki megmondja. Semmi értelme, hogy minden nap különböző teszteket csinálsz, mert csak magadat idegesíted.
2012. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A clearblue 50-es
2012. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen én vagyok csak azért teszem fel másképp a kérdést mert hátha arra nem figyelt fel valaki aki már lett volna ilyen helyzetbe!az akkor se normális,hogy egyik nap pozitív másik nap negatív és ezt játszom szombat óta!már 4-fajta tesztet csináltam.egyik ilyen másik olyan.ez számomra érthetetlen.
2012. jún. 6. 09:34
 8/16 anonim ***** válasza:

Mivel még nagyon korai, hogy a teszt egyértelműen kimutasson bármit, ezért előfordulhat, hogy összezavar. Nekem az első terhességemnél volt ugyanilyen, aztán baba volt. A mostaninál meg azonnal kimutatta a nemvárt napja előtt 1 nappal.. Sok mindentől függ ez.

Megértem a türelmetlenséged, de biztosat csak pár nap múlva kaphatsz. Akár doki, akár új teszt által. Ha nagyon nem bírod ki, és van a közeletekben drogéria (DM vagy Rossmann), próbáld ki az X-epilt, vagy a Lily-t újra, azok egy nap után is "észhez térhetnek":) Drukkolok!

2012. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hogy ez előzőben feltett görcsölős kérdésedre is válaszoljak: Nekem most teljesen olyan volt, mintha meg akarna jönni, sőt, olyan hirtelen, szúrós érzés is belémnyilalt néha! Aztán ikreknek indultunk, és a 10. héten már csak egyedül maradt a Picurka. Ma töltöttem a 23. hetet.
2012. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de az a véleményem, hogy nem sikerült. Valami lehet, hogy elkezdődött, hiszen beültetésed volt, de ha sikeres lett volna, akkor már pozitívat mutatott volna a clearblue. Igaz, hogy nem a legérzékenyebb, de ennek ellenére is megbízható, és sok esetben még korábban kimutatják a terhességet, mint az érzékenyebb tesztek. Barátnőm 10. dpo-n halvány, de egyértelmű pozitívat tesztelt vele. A medi-lab nem valami jó, rengeteg olyan véleményt olvastam, hogy a halvány pozitív ellenére nem volt terhesség. Szerintem ne idegesíts tovább magad a teszteléssel, pénteken biztosra kiderül.
2012. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!