Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai nap vettem 3 féle tesztet,...

Mai nap vettem 3 féle tesztet, mivel késik a mensesem! Az egyik teszt egy kicsit halvány de jól kivehető + t mutat ( Clearblue) a másik egyértelmű negatívat ( Romed) a harmadik pedig bemondta az unalmast ( Clearblue digitális)! Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 18. 13:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a fajta clearblue csík, ami miatt nem jó a cb-t választani. Vegyél egy sima gravi hcg-t, vagy gyógyszertárit, mert ez így most bármi lehet.
2012. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Ezeket is mindet gyógyszertárban vettem! A gyógyszerész megesküdött rá,hogy ezek a legmegbízhatóbbak! Akkor úgy nézki kidobtam 4 ezer forintot az ablakon a semmire!
2012. ápr. 18. 13:03
 3/77 anonim ***** válasza:

szia.

Én mindkettő teszten 2 csíkot látok:)


szerintem babás vagy!!

2012. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
Szia! Én a romeden semmit nem látok :S! Viszont nagyon boldog lennék és a párom is ha jönne a baba!
2012. ápr. 18. 13:06
 5/77 anonim ***** válasza:
Hát ezen a Romeden semmi nincs szerintem. :O
2012. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


Áttettem neked negatívba,nézzél rá ott is szépen látszódik a 2 csík,főleg a clearblue-n:


[link]

2012. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
A clearblue a legdrágább, ezért esküszik rá a gyógyszerész, mindenféle vásárlói (szubjektív) és klinikai (objektív) tapasztalat alapján a leggyengébb minőségű indikátorcsíkkal bír.
2012. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:

holnap teszelj újat az a biztos.

nekem amúgy ez a Cb jól mutatta anno amikor a lányom meglepett minket.

mikor kellett volna amúgy megjönnie?

2012. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek, hogy az egyik érzékenyebb teszt, mint a másik.

Mikor kellene/kellett volna megjönnie?

Ha két nap múlva reggeli első pisiből csinálsz egyet, biztosabbat mutat.

Én is vettem állandóan ezeket a drága gyógyszertári teszteket, majd a vaterán vettem 100ft/db áron és az is tökéletes eredményt mutatott minden esetben, akár volt baba, akár nem.

25hkm

2012. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
Igen a negatívon látszik a + a clearbluen de a romeden még így se semmi! A digitális tesztben bíztam,de az úgy döntött,hogy cserben hagy ma engem!
2012. ápr. 18. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!