Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 éves vagyok 3 éve próbálkoz...

21 éves vagyok 3 éve próbálkozunk a babával de semmi hová kell el menni hogy teljesen kivizsgáljanak?

Figyelt kérdés
voltam már több nögyogyásznál is de az egyik aszt monta hogy ö szerinte elvan dugulva a petefészkem de ugyebár ez egy rutin vizsgálatból nem derül ki? akkor mégis kihez forduljak?

2012. jún. 6. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy normális nőgyógyászhoz, aki alapos kivizsgálásra javasol.
2012. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Háát, talán lehetne meddőségi központba menni, gondolom, ott kivizsgálnának rendesen,vagy esetleg először egy spermavizsgálatot lehetne csináltatni a férjednek, hogy kiderüljön nála rendben van-e minden.

Nekem a nőgyógyászom először azt kérte, hogy vezessek hőgörbét, hogy megnézzük van-e peteérés. A görbe alapján van. Aztán mi elmentünk spermavizsgálatra és kiderült, hogy ott gond van. Talán így is elindulhattok. A spermavizsgálat is hasznos lehet első lépésként, s ha ott minden rendben van, jöhet a te kivizsgálásod.

2012. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!