Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, aki a fogamzást...

Adriennjeni kérdése:

Volt olyan, aki a fogamzást segítő teakeverékek segítségével esett teherbe? ( cickafark, palástfű, stb. ) Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretném én is kipróbálni a teakúrát. Hatásos?
2012. jún. 6. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ezzel kapcsolatban én is tettem fel kérdést és aki írt az első vagy 3. teás hónapba babás lett,én ma keztem inni remélem nekem is segíteni fog
2012. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát akkor kipróbálom, hátha. + várok még, lehet h lesz még hozzászólás és ad valaki infót, de köszönöm neked h írtál.
2012. jún. 6. 16:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 2. hónapom,még nem segített,de bízom benne.Cickafarkteát iszom.
2012. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is azt ittam eddig, csak rosszul! :/ Most néztem nemrég utána a neten, h azt csak a mensi után 14 napig szabad inni. Most majd teakeveréket iszok, ha hajlandó megjönni, elméletileg 8 napja késik, de a tesztek negatívak.
2012. jún. 7. 10:31
 5/17 anonim ***** válasza:
Hol olvastad?Mert a többség a menzi első napjától írja a cickafarkteát,peteérésig.Én most kezdtem el.
2012. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most pontosan nem tudom már, de le is írtam magamnak egy papírra, h mit és mikor kell inni. ma van egy kis barnázás, szóval úgy tűnik megjön.
2012. jún. 7. 17:14
 7/17 anonim ***** válasza:
első vagyok!én is olvastam valahol hogy mensikor nem szabad inni a teát mert vérbőséget és vetélést is okozhat a cickafark tea. Vagyis mensi utáni első napon 16 napig cickafark tea 18. napon pedig palástfű.De amúgy ha beírod a keresőbe el is tudod olvasni
2012. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:D
2012. jún. 8. 10:16
 9/17 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mit csináljak! Igyak vagy ne? és mikor? áááááááá
2012. jún. 8. 10:17
 10/17 anonim ***** válasza:
Én csak a cickafarkot iszom,reggel este,a menzi első napjától peteérésig.Jót tesz a menstruációs görcsöknek,és a fejfájásra is jó.Palástfű teát hol tudok venni?
2012. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!