Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos! Barnázott valaki a...

Sos! Barnázott valaki a cicka-palástfű teától, vagy a barátcserjétől?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kéne megjönnie, együtt voltunk mikor pé-m volt, és most barnázom, de csak nagyon picit, a wc papíron látszik csak. Még sosem volt ilyen velem. Valaki járt már így? Ez at első hónapom a teákkal és a barátcserjével. Vagy lehetséges a beágyazódás lenne ez? 1 hete volt pém.

2012. ápr. 17. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
én is szoktam barnázni de én mikor barátcserjét szedtem akkor rendbehozta a ciklusom.de ha neked nemvolt ilyen gondod akkor bezavarja a hormonokat.
2012. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sosem barnáztam még, de a ciklusom nem volt rendszeres ezért kezdtem el szedni. Hol 45. nara jött meg, hol 38ra, hol 30ra.
2012. ápr. 17. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor nemtudom mi lehet mert én elmentem dokihoz akkor azt mondta hogy ne foglalkozzam vele mert van szépen éro tuszom és most pozi a tesztem:)
2012. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is iszom a cickafark teát. Szerintem nagyon jó, és beállította a menstruációmat. Szerintem nem attól barnázol. Szerintem csinálj egy tesztet!
2012. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még csak 7 nappal vagyok pé után. De jó is lenne egy decemberi baba :) Még várok pár napot, és csinálok majd tesztet. Remélem tényleg jót jelent, beágyazódást! :)))
2012. ápr. 17. 13:33
 6/9 anonim válasza:
Szurkolok :)!
2012. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Alig bírom ki jövőhétig, legszívesebben már most tesztelnék! De tudom, hogy nem szabad! Megpróbálok szerdáig kibírni. Akkor már késik 1-2 napja. Jajj de sok idő az még. Kicsit van már hasfájós, mensis érzésem is.
2012. ápr. 17. 19:43
 8/9 anonim válasza:
szia! végülis mi lett? lesz baba decemberben? én múlt hónapban kaptam utogestant a dokitól, amit 1 ciklusban szedtem csak, a másikban (ami most van) elutaztam külföldre 2 hétre, így a doki azt mondta fölöslegesen nem kell szednem (ebben a 2 hétben volt peteérésem!). ìgy gondoltam iszom a cicka-palást teát + kapszula. Ma vagyok a 16. napon és nagyon erös barnázásom van!! Lehetséges, hogy egy héttel elöbbre hozta a menzim? Hülyeség volt szedni öket? :( Egy éve kb 26-27 napos ciklusaim voltak, de a hónapok során teljesen bállt a 23 naposra. Ezért kaptam utrot. De rendszeres volt... mit csináljak? Hagyjam abba a barátcserjét?? :( :(
2013. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Most láttam csak hogy írtál..azért barnaztam akkor, mert beagyazodas volt :) es igen, lett baba 2012 decemberében :) most lesz 9 honapos a kislányom. Szurkolok neked!!! :)
2013. szept. 12. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!