Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitasosan szeretkeztem...

Megszakitasosan szeretkeztem a parommal, nem elvezett belem es ra 2 hetre megjott a menstruaciom, amikor kellett. Van meg esely hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elméletileg. De amúgy nagyon csekély. Több olyat is ismerek, akik évek óta (!) így védekeznek és semmi nem történt még.

Sőt, olyat is, aki sokáig így védekezett, aztán elkezdett tablettát szedni és pár hónap múlva terhes lett.

2012. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
koszonom.tovabbi valaszokat is varok
2012. jún. 7. 14:34
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

ha megszakitassal vedekeztetek es megjott, miert gondolod, hogy terhes vagy?

mi is igy vedekeztunk anno, csak nekem nem jott meg, es meg akkor sem arra gondoltam hogy azert mert terhes vagyok. pedig az voltam es csak a 7. heten csinaltam tesztet.

ha babat akartok csinaljatok rendesen, ha meg nem, akkor vedekezzetek rendesen.

tuti hogy nem vagy terhes.

2012. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes. Megjött a menzeszed rendesen, akkor nem lehetsz az.
2012. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy off, de ha ennyire foglalkoztat a téma, hogy mensi ellenére idegeskedsz, akkor miért nem védekeztek (mert ez nem az)? És akkor megspórolnád ezt a kérdést, meg a parát. Amúgy mázlid volt, szerintem.
2012. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Ha a férfi odafigyel, akkor több, mint mázli. Több személyt ismerek akik így csinálják évek óta. Nem hiszem, hogy ennyi "mázlista" lenne.

Mindössze annyi, hogy ez nem üzlet a gyógyszer- és óvszergyártóknak...

2012. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Kedves utolsó. Akkor is ezt mondanád, ha a gyereked ajánlaná mondjuk 16 évesen, hogy ugyan anya... majd a Pali vigyáz! Nem lesz gond! ....Na, azt hiszem értjük egymást.
2012. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

Olvasni ugye tudsz?

Azt írtam, HA a férfi odafigyel! 16 évesen férfi már valaki? Ki beszélt itt gyerekekről? Engem nem érdekel, szedjétek csak a hormonokat, meg vegyétek a latex gumit.

2012. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem véletlenül találták ki ezeket az eszközöket. A hormon tablettákat nem kell szedni ahhoz, hogy valaki ne írjon ki ilyen kérdést. Aki nem akar minden hónapban azon parázni, hogy a párjának volt-e elég lélekjelenléte, az igenis vegye a latexet és húzza fel. (Azt meg megnézem, ahogy egy önérzetes tininek te megmagyarázod, hogy nem eléggé felnőtt. Jobb nem adni alá a lovat, hogy ez egy lehetőség, mert nem az. Ez nem védekezés. Ez lutri!)
2012. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem azért, de mi évekig így "védekeztünk" sikeresen.Aztán mikor babát szerettünk volna, rögtön össze is jött és nem véletlenül...
2012. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!