Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi Lab hányas érzékü teszt...

Medi Lab hányas érzékü teszt nem várt napján kimutatná ha van valami?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
25 ös teszt. Szerintem valószínű, de nem merem biztosra mondani.
2012. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Medilab 25-ös ha jól emlékszem, de nekem többször is megjelent a 2. csík rajta és nem volt baba...

Szerintem legrosszabb fajta teszt...


28hkm

2012. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

25-ös érzékenységű, az egyik legjobb teszt, a kórházban is ezt használják nálunk, a dokik szerint gyakorlatilag soha nem téved. Viszont pont a 25-ös érzékenység miatt nem feltétlenül mutatja ki azonnal a nemvárt napján a babát. Nekem mindig néhány nappal később jött ki a második csík.

Aki előttem azt írta, hogy jelzett fals pozitívat, az vélhetőleg valóban pozi volt, csak nem tapadt meg a babóka. A terhességek egyötödével ez történik és átlagos tesztekkel pont ezért nem is derül rá fény, mert nem elég jók hozzá, hogy kimutassák.

Ha túl sokszor tesztel valaki "fals pozitívat" akkor érdemes megnézetni, mi a gond, mert a baba megfogan, csak nem tapad meg valamiért.

2012. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25-ös a Medi Lab, de én sem ajánlom, túl sok rosszat hallottam róla.
2012. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!