Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt esetén is...

Negatív teszt esetén is lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

Lehetséges olyan hogy a menstruációm kimaradt és teszteltem és negatív és mégis terhes vagyok?

Tüneteim vannak de nem tudom hogy létezik-e ilyen hogy csak később mutatja ki?



2012. jún. 9. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:

ezek a mai tesztek 3 napos terhességet (beágyazódást) már kimutatnak (reggeli vizeletből).

ha a menzeszed kimarad, és tesztelsz (reggeli vizeletből), akkor azért már halvány vonalnak kéne lennie, ha terhes lennél.

Tünetek...hát, nekem terhességnél olyan, pont mint amikor menzesz elött vagyok: mellfeszülés, alhasi szurkálás.

Csak terhességnél nem zsírosodik be marhára a hajam és a bőröm, inkább "jobb állagú" lesz, innen tudom, h nem menzesz elötti állapotban vagyok, hanem másban :)

Meg terhességnél jobban görcsöl a hasam alja, és görcsöl a húgycsövem is, mintha fel lennék fázva, illetve fel is vagyok szerintem olyankor...

2012. jún. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor kelett volna megjönnie? Esetleg probaltad masik tesztel?
2012. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány napja késik? Hát nem tudom, a tünetekre nem igazán lehet adni, szerintem a tesztnek már mutatnia kellett volna. Amíg nem jön meg, van remény, de ha sokáig nem jelentkezik menzesz, és a teszt sem lesz pozitív, akkor menj el orvoshoz.
2012. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerdán kellett volna
2012. jún. 10. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:
A valaszodbol itelve akkor meg mindig nem jelentkezett , teszteltel? Orvoshoz nem tudsz elmenni? ha nem jön meg mindenkeppen menj el nehogy valami betegseg legyen , de ha szeretnel babat akkor kivanom hogy sikerüljön!
2012. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem hosszabbak voltak a ciklusaim (átlag 30-32 nap). Én is csináltam 3 tesztet, ami negatív lett, de mésem jött meg. Semmi tünetem nem volt! A ciklusom 40. napján lett pozitív a terhességi teszt!

Szóval szerintem amíg nem jött meg a vérzés, addíg van remény..... Sok sikert! De ne keseredj, ha most mégsem jött össze, majd a következő hónapban újra próbáljátok!

2012. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!