Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csinálok egy cukor mérést...

Ha csinálok egy cukor mérést vér cukor mérővel és az eredményem jó lesz akkor az inzulin rezisztencia eredménye is jó lesz?

Figyelt kérdés
Pco m van szerdán csinálnak ir vizsgálatot ..és nagyon szeretnék babát emiatt félek hogy az ir is beigazolodhat pco mellett..
2012. jún. 9. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Nekem IR-em van, a cukoreredményeim mindig jók voltak, abból nem is derült volna ki.


Ettől még sikerülhet a baba! Sok sikert!

2012. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sajnos semmit nem jelent, hogy a cukor jó. Még labormérésnél sem. Attól az inzulin lehet emelkedett. És a POCS-nak ez az alapbetegsége. IR lehet PCOS nélkül, de fordítva ez ritkán igaz. Nem kell tőle megijedni, metformin (cukorgyógyszer), diéta és mozgás, és elmúlnak a ciszták. :-)

Kigyógyulni nem lehet belőle, de ha tartod a 3as kezelést, ugyanolyan esélyeid lesznek a babára, mint egy egészséges nőnek. :-)

2012. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltaán nem jelenti ezt. Nekem sosem volt magas a cukrom, az inzulinom 10x a normálnak... :((( Sajnos egyáltalán nem tudod ezt otthon ellenőrizni! PCOS mellett gyakori az IR, de simán kezelhető, szerencsére. Csak kitartás kell hozzá és megfelelő információk.


www.pco-szindroma.hu

www.azendietam.hu

2012. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!