Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első 3 hónap hányinger nélkül?

Első 3 hónap hányinger nélkül?

Figyelt kérdés
Volt köztetek szerencsés aki megúszta?

2012. jún. 9. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

10+2 vagyok ma, pár napig volt csak hányinger a 6. hét körül.

Semmi bajom nincsen, kivéve a kajaundort, mellfájdalmat meg a szagundort :)

De egyszer sem hánytam, semmi baj nem volt.

Aggódtam is emiatt, meg még picit mindig aggódom, de másfél hét múlva már a 12. heti ultrahangra megyek:)

Bízom benne, hogy minden rendben van!

2012. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nos nem kell félned. Drága csöppségednek semmi problémája nincs attól, hogy nem hánysz/tál. Én csak azt tudom mondani jóóó nektek!! :D Irígylendő!! Részemről biztos :) 3 hónapig hánytam mintha muszáj lett volna! :D

18 hkm

2012. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1x sem volt hányingerem a terhesség alatt. Ez nagy szerencse volt, mert egy barátnőm majdnem a terhesség végéig szenvedett miatta. Az első 3 hónapban alig tudott kimozdulni otthonról:( Utána jobb lett Neki, de a hányinger nagyon sokáig megmaradt Nála.
2012. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi tünetem nem volt, azon kívül, hogy az elején állandóan pisilni jártam és egy kicsit feszült a hasam. Rosszullét, kívánósság egyáltalán nem. Megúsztam :)

38+1 hkm

2012. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetlen terhes tünetem volt az egész terhességem alatt, illetve 2:


1. nem jött meg

2. nőtt a hasam :)

2012. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 11. hétben, de eddig még egyszer sem hánytam, és rosszullét is csak 2x volt 1-1 erőteljes szagtól. Én nem hiszem, hogy bármi baj is lenne attól, hogy nem hányunk, szerencsések vagyunk. Plusz nálunk a családban minden nő azt mondta, hogy ők sem hánytak egyszer sem a terhességek alatt... úgyhogy szerintem ne aggódj, hanem élvezd a babavárást! :)
2012. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem se volt.


31 hetes ikres km

2012. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de sajnos elkiabáltam:((( A mai délutánom kegyetlen volt hányinger,hirtelen szédülések,émelygések.Remélem nem lesz gyakori,talán 1 nappal megúszom:)))
2012. jún. 13. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem nem volt soha, egyszer sem, sem émelygés, se hányinger, se szagundor
2012. jún. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia/sztok!


Én azt hallottam egy orvostól,hogy ha az első 3 hónapba hánysz/tál, akkor sokkal kissebb az esélye,hogy a baba beteg lesz pl. nem lesz fogyatékos stb.

2012. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!