Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat ez a teszt?

Mire utalhat ez a teszt?

Figyelt kérdés

Röviden május 7 volt meg utoljára 30dikán voltunk együtt a férjemel ami abba a honapban az utolso volt csináltam tesztet Lillyt és 25-ös vaterásat de negativ lett vagyis a 25-ösön van csak kis csik de nem én azt negativnak mondanám!Reggel elsö vizeletböl csinálok már napok ota ovulácios tesztet és ilyenek lettek!


Ahol csak egy teszt van az a ma reggeli meg ahol a 3db van ott a legalso a mai


[link]


[link]



2012. jún. 10. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha mar kesik 3 napja es pozik az ovutesztek,akkor miert nem hcg tesztet csinalsz? Erosodtek a tesztek,holnap reggeli elsobol probalj meg egy terhessegi tesztet! Szurkolok! :)
2012. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy csinaltal, de nega lett. Probalj meg 10-es tesztet venni a gyogyszertarban. Predictor early, qupido, vagy esetleg clearbluet, az nem 10-es, de kimutatja hamar:)
2012. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

clearblue ö mennyibe kerül?Ö is 10es?Negativ lett a hcg itt a képe


[link]

[link]

2012. jún. 10. 10:38
 4/16 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Az elso kepen mintha latnek valamit :))

Szerintem az erosodo pozi ovuteszt es a kis halvany sejtetos hcg teszt biztato! :))

A sima clearblue 1000forint korul van, dm-ben is lehet kapni, a digitalis clearblue 2000-2500 ft krul van. Egyik sem 10-es, de jol magukba szivjak a vizeletet, igy hamar kimutatjak!

2012. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
rendben köszi:)
2012. jún. 10. 10:51
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Terhességi tesztből a 25-ös a legérzékenyebb. Nekem minden létező hcg teszt a mensi kimaradása után 2 nappal már pozitív lett.
2012. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

:) Terhességi tesztből a 10-es a legérzékenyebb, nem a 25-ös....


Egyébként én is mintha látnék valamit a terhességi tesztjeiden :) Lehet hogy baba lesz. Szurkolok Neked!

2012. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én kis halvány csíkomból, amit negatívnak ítéltünk a férjemmel, most van egy 29hetes pocaklakóm!!!

A 12. napon csináltam, el is keseredtem, hogy most sem sikerült!

Aztán mégsem jött meg és a 16. napon már pozitív tesztem lett!!

Mikor csináltad azt a 25-ös tesztet?

Szerintem ilyen szép pozitív jóstesztelés után már pozitív lesz a HCG teszt is!!

Szorítok!! Szerintem babás lettél!! :))

2012. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Te hányszor kérdezed meg, hogy terhes vagy-e?Az előző kérdésed alatt egy csomóan összevesztek.Ez pozitív ovulációs teszt.Google a barátod, meg tudod nézni, hogy mit jelent, mikor kell együtt lennetek, és vissza tudod nézni, hogy valójában jókor voltatok- e együtt ahhoz, hogy legyen esélyed a teherbeesésre.Az, hogy itt pozitívolják a tesztedet, attól nem esel teherbe.
2012. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kedves utolso anyira hülye én se vagyok hogy az ovulácios tesztet délután kell csinálni ezek viszont reggeli pisiböl vannak ami jostesztelésre van!!!!
2012. jún. 10. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!