Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az esti ovu teszt is mint...

Az esti ovu teszt is mint josteszt utalhat babára a 13. dpo-n?

Figyelt kérdés

Vagy mindenkepp reggel kell csinalni elso pisibol?mert a hcg tesztem reggeli negativ lett.

Elobb csinaltam lh:t:

[link]


2010. nov. 15. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kívánom a legjobbakat de nekem mikor pozitiv lett az ovutesztem a 13 dpo-n ennél sokkal erősebb volt. rögötn utána a terhesteszt is pozitiv lett.

ez annyira halvány hogy semmit sem jelent...

2010. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szia. és te is este csináltad az lh-t? hát nem tudom már annyira tesztelnék holnap reggel is rendes terhessegi teszttel, de hát a mai is negativ, akkor holnap reggel sem lesz szeintep pozi ugye?
2010. nov. 15. 21:03
 3/16 anonim ***** válasza:

este csináltam én is mikor azanp kelett volna megjöjjön gyanús lett egy két dolog (előtte nem is figyeltem csak ovuteszteltem de biztos voltam hogy nem sikerült igy nem is érdekelt).

Lefotózom neked ha érdekel csak lemerülőben a telefonom később tudom csak feltenni a képet.

Aznap este csináltam utána egy terhes tesztet azon is látszott halványan de ott volt a csík.

Biztosat nem tudok Neked mondani de ne nagyon éld bele magad szerintem negativ lesz a holnapi teszted...

2010. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ha esetleg feltenned majd annak örulnék. hát akkor megprobalom talán csutortokon. de holnap reggel egy lh-t kiprobalok. Koszike.
2010. nov. 15. 21:29
 5/16 anonim ***** válasza:

én is lh-zok


ez elég halvány

13dpon sokkal erősebbnek kell lennie

tök mindegy sztem hogy reggle vagy este


nekem 4 dpon napközben is ilyen erős a csíkom mint neked a második

2010. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem erősebb volta csík 11dpo.n és utána erősödött majd a 14.nap reggel már a 25ös Hcg teszt pozitív lett. Már 13hónapos.
2010. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szia! mi ujság? Nem tudom lefotózni a telefonommal mert csak a vaku látszik. Kell vennem elemet a fényképezőgéppbe ma megteszem lefotózom és felteszem. Bocs hhogy alakult....

Milyen lett a hcg teszt?

2010. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel milyen lett!
2010. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
sziasztok. hát elfeledkeztem róla és csak második pisiböl csináltam Hcg-t , de az negativ lett :( Egyébként 10es One Step volt. nov. 2vagy 3.-án volt ovum. Azota allandoan megjon erzesem van és folyamatosan a fáj a derkam. Szerintetek a One Step megbizhato??? Holnap egy Lh-t kiprobalok reggel.
2010. nov. 16. 17:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel is csinálj egy terhességit mert az Lh-s az úgy jó ha már több darabod van 1 nem mond semmit.Amúgy 16-17-én kellene megjönnie akkor még bármi lehet.Lehet ma mág korai volt.
2010. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!