Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve nem sikerül a baba?

Fél éve nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Van még remény,hogy természetesen uton összejön? Tudtok valami módszert ami nektek bevált?
2012. jún. 11. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
szia!!mi 9 hónapja próbálkozunk de már kezdem feladni!!most ebbe a ciklusba használtam először ovu tesztet+hőgörbézek!!hát majd meglátjuk be e válik!!
2012. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Persze,hogy van esélyed!A párok kb. 70%-ának 1 éven belül sikerül és minden hónapban 20-30% az esély! Módszert ugyan nem tudok,de figyelned kell magad!Félidőben 2 naponta legyetek együtt,szedj E vitamint,mert az vastagítja a nyálkahártyát!Esetleg még LH tesztelhetsz,hogy mikor van ovud!
2012. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én most keztem a 11. hónapot és elkeztem inni a cickafark teát,majd ovu után palástfű teát fogok inni,nekem nagyon csúnya hőgörbéim voltak akár 5/10 fokokat is ugrált most már csak 1-2/10-et és ez 6 nap alatt észrevehetővé vált :) csak ajánlani tudom :)
2012. jún. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem voltam ennyire türelmes, én elmentem egy endokrinológus nőgyógyászhoz!

Kivizsgált mindenemet(hormonok, cukor, rákszűrés, ultrahang), kiderült, hogy minden eredményem jó, csak nincs rendes peteérésem(35 napos ciklusaim voltak, egyszer volt 58 napos is, na akkor untam meg)!

Kaptam rá gyógyszert és a harmadik hónapban össze is jött a babánk! :)

30hkm

2012. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok!azt elfejtettem írni hogy csak akkor igyad a teákat ha nem rendes a havid és nincs rendes peteérésed sem!ez nagyon fontos!mert ha minden rendben van akkor csak felborítja az egészet és csak ártasz magadnak
2012. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kislámyom 8 hónap után sikerült. Most másfél éves.

Próbálkozunk a másodikkal, eddig semmi, de én az elsőnél is és most is Folliculinumot szedek. Kislányomnál 6 hónap eredménytelen próbálkozás után kezdtem el szedni, 2 hónap szedés után megérkezett. Most majd meglátjuk, 2 hete szedem. Próbáld ki.

2012. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia!Én mindenképpen azt javaslom, hogy kezdj folsavat szedni, meg valamilyen vitamint. Ha dohányzol, szokj le róla.Ha pár kg plusz van rajtad, probáld leadni, ha vékony vagy, pár kilót szedj fel. Figyeld meg, a változásokra jönni fog a baba..most én is ezt teszem..:-)
2012. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!A kisfiunk 6. hónapban sikerült.Most már 10 hónapja próbálkozunk és még semmi sajna,de tudom,hogy jönni,fog,csak valamiért még nem akar.Soha ne gondolj arra,hogy nem lehet gyereked.Amit az előttem szóló írt egyetértek.
2012. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egészséges pároknál 1 évet szoktak mondani.tehát még simán összejöhet.ez nem szentírás.anyósoméknak pl 3 év után jött csak össze de spontán.egyébként nekünk is a 6. hónapban sikerült.
2012. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!