Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel megesett már hogy a...

Valakivel megesett már hogy a HSG tévedett? Vagy esetleg a korábban elzáródottnak hitt petevezeték "meggyógyult" volna?

Figyelt kérdés
Márciusi HSG eredménye nálam: Jobb o. teljes, bal o. részleges elzáródás. Májusban terhes lettem - jobb o. méhen kívüli terhesség lett belőle. Hogy lehet ez?!
2009. júl. 3. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Valòszínüleg akkor a jobb oldalon is csak rèszleges volt az elzàrodàs. Talàn èppen azèrt àgyazodott be a megtermèkenyített pete a petevezetôbe ,mert az elzàrodàs miatt nem tudott eljutni a mèhbe.Mi törtènt utàna ? Kivettèk a jobb oldali petevezetôdet ?
2009. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, de akkor a HSG miért mutatott teljes elzáródást? akkor mégsem tévedhetetlen?!

Nem vették ki, elkezdtem vérezni, az embrió pedig felszívódott, nem volt szükség semmilyen gyógyszerre sem.

2009. júl. 3. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint èn. Lehet a HSG folyadèk megnyitotta valamennyire a petevezetôt. Nagyon sokszor elôfordul ,hogy a beszükült petevezetô ugymond kitàgul a folyadèktòl.A HSG utàn sokan maradtak màr terhesek ùgy ,hogy elôtte sokàig pròbàlkoztak eredmènytelenül .De olvastam màr olyat is ,hogy van olyan amikor hamis eredmènyt ad ez a vizsgàlat.

A laparoszkòpia egyèrtelmübb eredmènyt ad különben. A doki mit mond ?

2009. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet én is gondoltam erre+ találtam egy olyan cikket amit egy orvos írt és benne van hogy gyakrabban jelez elzáródást a HSG mint ahogy az valójában jelen van. a dokik a lombikot hajtogatják... Én inkább bevállalnék előtte egy műtétet, hátha az is segítene.
2009. júl. 4. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!