Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk a párommal,...

Babát szeretnénk a párommal, mikor kell abba hagyjam a gyógyszer szedését? Bár még csak egy levelet szedtem fel és a második levélből 3 szemet. (Belarát szedek)

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha babát akarsz, minek kezdted el?

3 hónapot érdemes várni, addig más módon kell védekezni.

2012. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bambuszka32 válasza:
Szedd végig a levelet amit megkezdtél, ne zavard össze a ciklusod, ha babót akartok! Azt olvastam, hogy 1-2 havi fog.gátló szedése után megnő a fogamzási valószínűség. Sőt! Az abbahagyást követő hónapban a legmagasabb! A Belara kevés hormont tartalmaz, nem hiszem, hogy 3 hónapot várni kell vele! De kérdezz rá a dokidtól, vagy védőnőtől.
2012. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elkezdted az új levelet, akkor azt már szedd végig szerintem, aztán a következőt már ne kezd el. Egyből próbálkozhattok majd, nem szükséges várni 3 hónapot.
2012. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem mért kezdted el egyáltalán. Sok nö van akinek utána honapokba telik mire ujra helyre áll a peteérés.
2012. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!